W 1 I Tweemaal per jaar toetsen we de tevredenheid van onze medewerkers in de winkel. Eenmaal per jaar geven medewerkers van de distributiecentra en het hoofdkantoor antwoord op diezelfde vraag. Alle resultaten samen geven een goed beeld van de tevredenheid in onze gehele organisatie. Dit zijn de resultaten van het voorjaar 2009 RESPECT VERTROUWEN SAMEN BEZIELING VERNIEUWING DOELGERICHT Aha 4 Mes Medewerkers van Albert Heijn zijn tevreden. Op tevredenheid scoren we goed met gemiddeld een 7,5. Dit is gelijk aan vorig jaar. Van alle medewerkers is 85% tevreden tot zeer tevreden met zijn werk. lets meer dan de helft geeft als rapportcijfer zelfs een 8 of hoger. We lichten kort de uitslagen op de belangrijkste onderdelen toe. naar tevredenheid. Als het gaat om het salaris dan toont 62% van de medewerkers zich tevreden met zijn beloning en is 74% tevreden met de arbeidsvoorwaarden. Tevreden met leidinggeven? Bij Albert Heijn vinden we het belangrijk dat medewerkers tevreden zijn met hun werkgever en dat ze zich betrokken voelen bij het werk en hun collega's. Belangrijk hierin is de rol van je leidinggevende. Geeft je leidinggevende je het gevoel aan een gemeenschappelijk doel te werken? Komt hij alle afspraken na? Stimuleert hij je om je talenten zo goed mogelijk te ontwikkelen? Op het hoofdkantoor toont 70% zich tevreden en binnen Supply Chain en de Wlnkelorganisatie ligt dit percentage rond de 60%. Dit is iets hoger dan vorig jaar. Waarderine tett 63 van de medewerkers is tevreden met zijn werkzaamheden en trots op zijn werk. Meer dan 88% van de medewerkers is goed op de hoogte van zijn of haar taken. Ook beloning is van invloed op de Onze cultuurwaarden Het MTO toetst jaarlijks ook de tevreden heid met onze zes cultuurwaarden. Deze geven de manier aan waarop we bij Albert Heijn willen werken en met elkaar willen omgaan. De cultuurwaarden zijn: Respect, Bezieling, Samen, Vertrouwen, Doelgerichtheid en Vemieuwing. Ruim driekwart van de medewerkers is tevreden tot zeer tevreden over respect, vertrouwen en samen, dit is iets hoger dan vorig jaar. 'De OR is verheugd dat het aantal deelnemers opnieuw hoger is. Van weriwloer tot directie worden de uitslagen zeer serieus genomen. Uit de scores blijkt dat onze medewerkers tevreden zijn. De deeiscores geven elke werkplek de uitdaging om die tevredenheid nog meer inhoud te geven.'

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 4