dubbelleven Iedereen wil flashtunnels Studio. Haar tante is tatoeeerder en zocht een piercer in de Joeve leerde in twee weken de kneepjes van het vak. 's Avonds verruilt deze stoere verkoper de AH Pasta en pindakaas voor Art Een piercing, wat is dat voor jou? 'Een verrijking voor het lichaam. Het werkt op alle manieren stimulerend. Ik zie het echt als sierraacL' Voor de rest doe je alles? 'Nee, zeker niet. Ik vind dat ik een adviserende rol heb. Laatst heb ik een meisje weggestuurd, ze wilde een staafje door haar pols. Dit heb ik haar afgeraden in verband met wildvleesgroei dat kan ontsteken. Meestal hebben mensen er wel begrip voor.' Een stoere wereld, dat piercen? 'Dat valt mee hoor. Ooit kwam er een prototype stoere jongen binnenlopen. Nadat hij was flauwgevallen moest hij door twee man weggedragen worden. Ik zat nog in mijn opleiding en moest wel even slikken.' Hoor je vaak ontroerende verhalen? 'Dat heb je meer met tatoeages denk ik. Zelf heb ik veel tatoeages, maar ik zet ze niet. Tekenen is niet mijn specialiteit.' '2,5 jaar geleden. Ik was nog in opleiding bij een piercer in Den Bosch toen mijn tante mij vroeg haar een tongpiercing te geven.' Wat zijn de trends op dit moment? 'Iedereen wil flashtunnels, dat zijn die grote gaten in je oor. Ik zet er zeker twee per week.' Heb je voor collegas nog piercings in de actie? 'Ha, nee helaas, mijn piercings gaan niet in de Bonus.' Pierce je jezelf ook? 'De acht piercings die ik heb zijn allemaal door anderen gezet. Wel heb ik een flashtunnel die ik zelf stretch. Door het gat per week twee millimeter te stretchen wordt het vlees rond het gaatje dunner. Zo maak ik de tunnel zo groot als ik wil.' Zitten er vaak AH-collega's in je stoel? 'Vooral jongere collega's zijn erg nieuwsgierig naar wat ik doe. Bij een aantal heb ik hun oren gepiercet. Intieme piercings doe ik niet, bij niemand, daar voel ik me niet prettig bij.'

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 24