komkommertijd h mgkanikr gerust met vakantie. Twee week- jes zuid-franse zon, zee en strand.' 'Ik blijf thuis. Maar ga geregeld naar het Grunostrand en de waterskibaan hier in de buurt TE bij Harkstede.'l -J- Aha is nederland 'Met mijn vrouw en onze drie dochters naar het dorp Kayseri. Voor familiebezoek maar ook voor de zee en het strand. Dat moet ook wel want de temperatuur kan er oplopen tot wel 50 graden.' ZUID frankrijk turkije Jurre Onrust (28), adviseur employer branding, AH hoofdkantoor. Bestemming: Zuid-Frankrijk Bii ons...in de zomer 'Staat opnieuw de wervingscampagne: 'Zonnig team zoekt vakantiegangers', centraal. Naast posters en folders in de winkel proberen we jongeren vooral ook via internet te bereiken. Met advertenties en banners op websites, en met mailings. In de randstad vonden 20.000 geslaagde eindexamenkandidaten een presentje en een wervingsfolder in een felicitatiepakket We werken samen met AllerHande, AH TV en www.ah.nl. Onze speciale site www.ah.nl/werk/vakantiewerk trok in een week 13.000 bezoekers.' Komkommertijd? 'De vakantiewervingscampagne is een van onze grootste landelijke arbeidsmarkt campagnes. Daarna pakken we direct door met de opvolgcampagne: 'Je team houdt jou er graag bij'. Heb je eenmaal goede nieuwe medewerkers binnen, dan wil je die immers ook na de vakantie graag behouden.' Voordat ik op vakantie ga... 'Hoop ik dat de winkels hun teams compleet hebbeni' Alex Schotanus (40) verkoper, F«5BBESii»»c«mn.»«iraaa Bii ons...in de zomer 'Dan gaan wij dicht Vier weken lang' Komkommertiid? 'Honderd procent We zitten op een bijzondere plaats, het universiteitscomplex van Groningen. Onze klanten zijn studenten en de meeste van mijn collega's ook In de zomer werkt alleen een deel van het personeel door en de Hanzehogeschool gaat helemaal dicht. Normaliter lopen hier 45000 mensen rond op het complex en daar moeten wij het van hebben. Maar als die met vakantie gaan. Voordat ik op vakantie ga... 'Op spitsmomenten loopt het hier storm en in een tentamenweek draaien we buitengewoon. We zijn sinds 27 april open en onze verkopen tonen wekelijks een stijgende lijn. Ik hoop dat we lekker zo door blijven draaien tot de zomer!' Hasan Patat (35), allroun medewerker vers, DC Zaand Bestemming: Turkije Bij ons...in de zomer 'Hangt het sterk van de acdes in de winkel af of het druk is en we meerzomerse producten draaien. Echte drukte zie je met Kerst En laatst op Koningnnedag Toen draaiden we bijna 1,5 miljoen colli.' Komkommertiid? 'Dat ook weer niet De vakanties staan vast in de jaarplanning en van de ervaren vaste medewerkers mag ongeveer een derde tegelijk op vakantie. Er moet natuurlijk wel genoeg ervaring op de vloer blijven.' Voordat ik op vakantie ea... Valt er nog genoeg te doen. Het komt zelfe voor dat je s' zomers overwerkt, als er te weinig of minder ervaren vakantiekrachten zijn. Dan helpen we elkaar Keep on track!'

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 18