Namens de feestcommissie! air oao Nieuwe sportdinics (Bont en) Blauw Rt^Fun Paashaaskoek versieren „[L De personeelsvereniging van AH 1277 Capelle a/d IJssel reisde begin april naar Euro Disneyland Parijs! Fit Fun biedt je ieder kwartaal diverse sportdinics aan. Dit aanbod wisselt regelmatig. Vanaf 1 juli 2009 kun je kiezen uit: stand-up peddling (een combinatie tus- sen golfsurfen en kajakken), tennis, beachvolleybal en yoga. De locatie en datum van de verschillende clinics zal na de aanvraag in overleg worden vastgesteld. Deelname aan de clinics is gratis. Eventuele reiskosten zijn vooreigen rekeningen deelname vindt plaats inje eigen tijd. De clinics worden niet in het weekend gehou- den. Je leest meer over de clinics en hoejeje inschrijft via www.mijnfitenfun.nl. Of stuureen e-mail naar: mijnfitenfun@ahold.nl Albert Heijn De kinderen van de De Wieken-school (een Nederlandstalige klas op de Internationale School) in Phnom Penh, Cambodja zijn al weken boodschappen aan het doen bij een heuse Albert Heijn! Gewapend met een AH Bonuskaart en Albert Heijn-tas snuffelen ze naar pindakaas, hagelslag, worst, kaas en meer Nederlandse artikelen. Voor het pro ject 'Typisch Nederland' heeft de school allerlei materialen van Albert Heijn gekregen die gebruikt zijn om een supermarkt te maken. De kinderen maken zelf de boodschap- penlijstjes en het geld. Mama, ga je mee naar de Albert Heijn?' klinkt het over het plein. De kinderen bakten een appeltaart naar recept van AllerHande. Ook schreven ze zelf advertenties en reclames voor in de winkel. Zelfs de voetbalplaatjes-spaaractie werd dunnetjes overgedaan. Dus mocht Albert Heijn nog eens besluiten een winkel in Cambodja te openen, is de markt' al verkend en het 'personeel' ingewerkt...! SM John Houtman zette de deuren van de kantine in AH 1530 Den Haag wagenwijd open zodat er voldoende ruimte was voor de kinderen om hun koeken mooi te kunnen versieren. Dat is nog eens 'free publicity'! Jeanet Landwaart uit Kortenhoef brak haar arm toen ze van haar fiets viel. Als kleur gips koos ze voor Albert Heijn-blauw, maar in het ziekenhuis hadden ze geen logo voor haar beschikbaar. Jeanets vader is ondernemer van AH 8584 en hij zette met liefde het logo op zijn dochters gips. Een foto in Aha verzacht Jeanets pijn en zo 'sponsort' ze Albert Heijn!

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 8