ONDERNEMINf, RAAD Klankborddagen 2009 Albert Heijn Foundation AH Foundation Zit je boordevol vragen? Verlang je ernaar je hart te luchten? Wil je meepraten? Laat dan je stem horen! WAT Medewerkers uit de winkels gaan in gesprek met directie en OR. Een prima moment om je stem te laten horen. WAAROM De klankborddagen geven een goed beeld van wat er leeft bij de collega's op de winkeivloer. NIEUW De dag voor kort-parttimers was er vorigjaar nog niet. Om een goed, gevarieerd beeld te krijgen gaat de OR ongeveer 40 medewerkers uitnodigen om naarTilburgte komen. Wil jij erzekervan zijn datje er ook bij bent, meld je dan aan. Laat deze kans niet onbenut! Data klankborddagen 2009 Aha 6 Ge Happe Vruchtbare samenwerking Dinsdag 31 maart opende Ge Happe namens de Albert Heijn Foundation officieel het Westfalia Resource Centre. Een centrum van het boerenbedrijf Westfalia waar de medewerkers, hun familie en omwonenden gebruik van gaan maken om te leren en zichzelf verder te ontwikkelen. Westfalia ligt in het noorden van Zuid-Afrika en produceert biologische avocado's en mango's voor onder andere Albert Heijn. Het bedrijf staat achter het beleid van de Zuid-Afrikaanse overheid om gelijke kansen voor alle bevolkingsgroepen te bevorderen. In het nieuwe Zuid-Afrika zijn educatie en ont- wikkeling topprioriteit om achterstanden en ongelijkheden zo snel mogelijk te laten verdwijnen. De medewerkers van Westfalia krijgen kansen om hun eigen capaciteiten te ontwik kelen via scholing en training en mede daardoor is Westfalia een favoriete werkgever. De bouw van het Westfalia Resource center is gefmancierd door de Albert Heijn Foundation en is aangesloten op de nabijgelegen school. De leerlingen van deze school kunnen ook gebruikmaken van dit prachtige nieuwe centrum. 'De opening was indrukwekkend', aldus Ge. 'Aanwezigen waren MT-leden van de Hans Merensky Groep (oprichter van Westfalia), vertegenwoordigers van verschil- lende werknemersverenigingen, lokale bestuurders, lokale pers en leraren van de naastgelegen school. Het geheel werd feestelijk afgesloten met veel zang en dans.' De Albert Heijn Foundation is een fonds waarmee Albert Heijn de leefomstandigheden en toekomstperspectieven van de medewerkers van groente- en fruitproducenten in Afrika wil verbeteren. 18 juni kort-parttimers tot 22 jaar 7 oktober Teamleiders 8 oktober ASM's SM's 15 oktober Kwaliteitsmedewerkers 27 oktober Medewerkers Verkoopkiaar en Verkoopafhandeling Meld je aan via ondernemingsraad-ah@ah.nl en zet erbij om welke dag het gaat.

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 6