X 'Ik vind het echt waanzinnig dat jullie meedoen aan dit programma!' was de enthousiaste reactie van jurylid Henkjan Smits toen gospelkoor Breeze auditie deed voor het tv-talentenjachtprogramma Holland's Got Talent Voicepicker Elvis Ediagbonya verruilde tijdens de optredens zijn headset voor een piano en liet het publiek meeswingen. Breeze Elvis got talent Is een gospelkoor dat bestaat uit vijf dames die zingen en dat door mij begeleid wordt op de piano.' fg'Nee hoor, ik had al wel voor een groter publiek gestaan. Breeze is al drie jaar een gospelkoor en we treden regelmatig op. Ook in het buitenland, bijvoorbeeld in Boedapest. Ik treed ook solo op. Zo song ik laatst nog in Engeland in een kerk.' 5 'Naast pianospelen en zingen, produ- ceer ik ook mijn eigen muziek. Met de computer neem ik muziek op, bewerk en mix het en maak mijn eigen cd's. Zo heb ik thuis een kleine studio.' p 'Op mijn zestiende heeft mijn broer me geleerd om piano te spelen. Toen speelde ik al gospelmuziek. Eigenlijk is mijn hele familie wel muzikaal, al mijn broers en zussen zingen en/of bespelen een muziekinstrument Mijn collega's wisten dat ik mee- deed met Holland's Got Talent en ze vonden het top! Ik heb zelfs tijdens de Paasbrunch op mijn werk opgetreden. Samen met een dame uit het koor zong ik een gospellied en ik speelde piano. Een collega vroeg zelfs achteraf een handtekening aan me. Grappig! g 'Ik hoop dat ik in de toekomst een goede artiest ben die zijn eigen muziek produceert. Ik ben echt een gospelartiest, maar wil ook andere muziek maken. Zolang het maar nette muziek is waarin niet wordt gevloekt of gescholden. Breeze bereikte de halve finale van 'Holland's Got Talent'. Wie: Elvis Ediagbonya (28) Wat: Voicepicker bij DC Albert De Meern Waar: www.myspace.com/ediasproduction

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 16