4-daagse busreis Parijs Ballonvaart VASTE MVP VOORDELEN: Albert Heijn wil ook voor medewerkers het bijzondere bereikbaar maken. Dat doen we met het Medewerker Voordeel Plan (MVP). Met de bijbehorende Blauwe Voordeelkaart geniet je van mooie vaste voordelen en speciale maandelijkse aanbiedingen. Vermeld bij boekingen altijd je MVP-nummer. MVP-kaart aanvragen of verloren? Ga naar Intranet HK/ WinkelWeb of SupplyWeb, onder de link: Werk en klik op Medewerker Voordeel Plan. w Arrangement Vertrekdata Informatie en reserveren Reserveren Actievoorwaarden DUTCH WATER DREAMS 14 MVP Medewerker Voordeel Plan Exclusief voor AH-medewerkers organiseert De Jong Intra Vakanties een 4-daagse bus reis voor de speciale prijs van 165 per persoon i.p.v. 205. Vervoer per luxe Comfort Class Touringcar 3 over- nachtingen in Hotel Campanile de Creteil** in een 2-persoonskamer 3 maal Frans ontbijt Begeleiding van chauffeur tevens reisleider Diverse excursies. Overige maaltijden, faculta- tieve excursies, entreegel- den, bijdrage calamiteiten- fonds 2,50 per boeking en reserveringskosten 15 per boeking zijn niet inbegrepen. 24 juli. 28 augustus Prijzen p.p. per arrangement o.b.v. ver- blijf met 2 pers. in een 2-pers.kamer. Minimum aantal deelnemers per datum: 25 personen. Mochten er onvoldoende deelnemers zijn, dan horen de mensen die hebben geboekt dit minimaal twee weken voor vertrek. Zondertegenbe- richt gaat de reis gewoon door. Ga voor informatie en boekingen naar www.boeksnel.nl en klik op het logo van AH of be I (0180) 45 78 03. Vermeld de speciale reiscode 'BFPAR04'. Op deze aanbieding zijn de ANVR/SGR- voorwaarden van toepassing. 10% korting op alle boodschappen bij Albert Heijn (tot 300 per jaar) 28,50 korting op weekendjes weg www.weekendjeweg.nl/select/ah 50% korting op standaardtarieven AH Mobiel (beilen sms): www.ah.nl/personeelsaanbieding Collectiviteitskorting op diverse verzekeringen www.centraalbeheer.nl/00001* Ongevallenverzekering www.hienfeld.nkcode 30870* Geldt niet voor franchisenemers Geldt niet voor gepensioneerden Bekijk Nederland eens vanuit een luchtballon en vaar een uur lang over dorpen, heide en bos. AH-medewerkers krijgen 30 korting op een ballonvaart en betalen geen 155 p.p., maar 125 p.p. Na de vaart is er champagne en ontvangje een luchtdoopcertificaat. Reserveren kan via het invulformulier op www.lucht- ballonvaart.com of via tel. (035) 603 00 28. Deze aan bieding geldt tot eind 2009. In de zomer vinden de bal- lonvaarten vanaf twee uur voor zonsondergang plaats en in de winter overdag. Een ballonvaart vertrekt met 4 tot 10 deelnemers. Flowboarden, Bodyboarden of Raften? Ga naar wildwatersport complex Dutch Water Dreams in Zoetermeer en ontvang 30 procent korting op alle watersportactiviteiten. Op vertoon van de kortingsbon en je MVP- pas ontvangje 30 procent korting op een activiteit naar keuze. De kortingsbon kun je downloaden van www.dutchwaterdreams. com/ah. Kijk voor alle prijzen en informatie op www.dutchwaterdreams.com. Korting op activiteit geldt voor uurtickets. Bon is geldig voor twee personen en moet in 1 keer ingeleverd worden. De tweede persoon moet dezelfde sport beoefenen. Vooraf reserveren via (079) 330 25 00 of info@dutchwaterdreams.com. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. De actie is geldig t/m 31 augustus 2009.

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 14