Harry van Ogtrop (45) 13 Aha 'Tv-podiums op- en afbouwen, dat deed ik toen ik twintig was. Eenmaal hier draaide ik eerst De kinderen van Albert Heijn uit Zaandam kwamen ieder jaar op pinksterkamp bij ons op het zeven jaar op kruidenierswaren voordat ik terechtkwam waar ik tot op heden ben gebleven: de kinderoord waar ik woonde en geboren ben. Een medewerker van de technische dienst Zaandam, accukamer. Met zeven mannen van de technische dienst en drie andere accumannen hebben we de heer Korzelius, kende mijn ouders goed en regelde via de heer Breeschoten een baan bij AH. een hecht clubje. Wij zijn eigenlijk altijd kiein gebleven, terwijl alles om ons heen in aantal bleef Ik heb 24 jaar bij het retourencentrum gewerkt en werk nu op de afdeling vers A. Als bedrijfs- groeien. Het werk veranderde wel net zo hard mee. Waar vroeger twee heftruckchauffeurs de klus hulpverlener (BHV'er) kwam ik vorig jaar in actie bij het ammoniakalarm als gevolg van een klaarden rijden er nu zeker zestig rond. Accu's hoeven we vrijwel niet meer te wisselen, daarvoor defecte machineklep. Wij BHV'ers moestenzo snel mogelijk de heleVerscentrale ontruimen.' doen de laadpunten nu hun dienst. Diverse onderhoudsklussen vragen nu onze aandacht.' Medewerker vers A, bedrijfshulpverlener en EHBO'er Datum in dienst: 16 maart 1984 Accuman Datum in dienst: 8 maart 1984 Max. 10 uur per --2^ uur per dag open, dag open 7 dagen per week Oppervlakte.22, 2 beleveringen per week dagelijks 5000 colli per dag 5000 colli per uur

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 13