Afgelopen September volgde Tamara van den Berge- Kleimeer de workshop taarten maken. Ze kreeg de smaak te pakken en ging tijdens haar zwangerschaps- verlof zelf aan de slag. Tijdens de kerstdagen stond Tamara non-stop te bakken en versieren en sinds janu- ari neemt ze zelfs bestellingen aan. Jummie! laoucicii ui mcmeii: gekregen.' 'Piece of cake' dat taarten maken Maken! Ik heb echt de smaak te pakken 'Creatief moet je wel zijn. Zeker als je wilt dat de taart echt bij iemand past, iets per- soonlijks is. Dan is er nog de smaak van de vulling, de versier- technieken, accessoires en het kleurgebruik. Ik vraag mensen altijd het hemd van het lijf als ikeen opdracht krijg. Over het thema van de taart en smaakvoor- beelden. Voor kindertaarten vraag ik naar hun favoriete toetje, dat verwerk ik in de vulling.' 'De billen voor mijn vader. Hij werkt in de bouw en voor zijn verjaardag heb ik een typische bouwvakkerskont gemaakt met gereedschapsriem en al. Hij vond het geweldig. 'Op internetfora zoals deleukstetaarten.nl vind je leuke thema's en technieken. Ik gebruik vaak marsepein, maar taarten maken met botercreme wil ik ook graag leren. Dit is een Amerikaanse techniek.' 'Een bruidstaart met kir royal erin verwerkt omdat dit het eerste drankje was dat zij bij zijn ouders dronk. En voor een jongetje met melk-, soja- en eierenallergie de eerste taart die niet bij de reformwinkel van- daan kwam.' 'Op verzoek van mijn manager heb ik een speciale AH-taart gemaakt. En veel col- lega's bakken inmiddels ook zelf. Met verjaardagen op de afdeling trakteren we zelfgemaakte taarten. Of als er iemand weggaat, of met zwangerschapsverlof. We vinden altijd wel een reden.' Themataarten met bijpas- sende cupcakes, voor kinderverjaardagen of op een etagere bij bruiloften bijvoorbeeld. En ikgeef graag workshops.' Voor mezelf! Ik had graag mijn eigen bruidstaart willen maken voor onze bruiloft vierjaargeleden. Eind dit jaar zijn mijn man en ik 12,5 jaar samen. Dan doen we het nog eens over.'

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 16