Dichter bij AH Tot twee jaar geleden wist echt niemand dat Linda gedichten schreef. Terwijl ze daar al vanaf haar twaalf- de mee bezig was. Nu mag de hele wereld Linda's emoties op papier lezen, want afgelopen november verscheen haar eerste gedichtenbundel: Zwart/Wit. Een boekwerk over liefde, geluk, angst en verdriet. S-L.vo bp 'Een uitlaatklep. Als ik iets heb gezien of meegemaakt en ik heb een moment van rust, dan schiet er van alles in rijmvorm door mijn hoofd. Daar komt dan een gedicht uit.' 'Ik heb een groot gevoel voor dramatiek, vind het leuk - en ook makkelijker - om verdrie- tige gedichten te schrijven. En echt niet alleen als ik zelf in Wat is dichten voor jou? mineur ben.' Waardoor laat jij je inspireren? Dat kan van alles zijn. Een mooie film, een onderwerp in een tv-programma, een eigen ervaring.De gedichten in Zwart/Wit gaan dus niet allemaal overmij persoonlijk.' 'Ik had zelf veertigexem- plaren besteld om te verkopen aan familie, vrienden en collega's. Na het lezen dachten sommige mensen: gaat het wel goed met Linda? Maar het gaat fantastisch. In het dage- lijks leven ben ik vooral positief. Een vrolijk en optimistisch iemand met gevoel voor humor.' 5 'Nee, dat niet. Ik ben gewoon Linda en schrijf er voor de fun gedichten bij.' 'Als mensen zich erin herkennen, zou het leuk zijn. Maar op zich zit ergeen diepe 'Misschien nog een gedichtenbundel. Maar een kinderboek of een sprookjesboek lijkt me ook leuk. Vroeger was ik altijd dol op de boeken van Annie M.G. Schmidt, en zelf heb ik fantasie genoeg.' Denkend aan Albert Heijn, dicht ik... Wie: Linda Ensing (31) Wat: Assistent supermarktmanager AH 1026 Haren Waar: Zwart/Wit is voor 14,95 te koop via www.freemusketeers.nl De begroting van 2008 mag in de papierpers Er is alweer een nieuwe, kakelvers Een exceilente kerst weer goed doorstaan Kredietcrisis kijk uit, hier komen wij aan Voor topprestaties hoef je geen Geer of Goor te zijn De echte toppers werken gewoon bij Albert Heijn

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 16