Shirts voor Zimbabwe KLIKKLIKKLIK Thuis bij DCP Fit&Fun Clinics 1e kwartaal Kindermiddag Flit&Fun^ Januari t/m maart 2009 Meedoen? Aha 8 Gastgezinnen gezocht voor buurtsportwerkers uit Zimbabwe voor 4 dagen/ nachten.' Die oproep in een lokaal blaadjedeed SM Lennart Easton, van AH 1518 in Zutphen, besluiten de helpende hand te reiken. Lennart legt uit: 'De Mutare Haarlem Sportleaders (MHS) in Zimbabwe verzorgen sportactiviteiten met aan- dacht voor sportontwikkeling, hiv/aids-voorlichting, man-vrouwverhoudingen en lichamelijke handicaps. Doel: jongeren een betere toekomst bieden als sport leider en bijdragen aan maatschappijopbouw. In oktober en november namen 16 sportleiders uit Mutare deel aan een uitwisselingsprogramma met CIOS Haarlem.' Behalve voor onderdak zorgde Lennart samen met Fit&Fun ook voor een passend aandenken voor de bezoekende buurtsportwerkers: 400 mooie sportshirts met Fit&Fun-logo, voor kinderen van 8 tot 14 jaar! Om uit te delen in Zimbabwe. 9 november 2008. Alle medewer- kers van DC Pijnacker zijn uitge- nodigd voor een familiedag op het DC. Het bezoek begint met een avontuurlijke route door de vers- hal, het retourencentrum en de houdbaarhal. Ondertussen kunnen kinderen in een puzzeltocht een echt Junior Magazijnmedewerker- certificaat verdienen. Op heteind- plein leven de kleintjes zich uit in spelletjes en genieten ouderen van een band, hapjes en drankjes. In vier uurtijd bezochten 1400 mensen DC Pijnacker.' Percussie Op een djembe kun je met handen en voeten drummen. Drum mee! Boksen Bewegen, concentreren, reageren...en werken aanje zelf- vertrouwen. Wie trekt de hand- schoenen aan? Squashen Een warming-up, de basisbeginselen en een kleine competitie. Wie doet er mee? Tai Chi Oosters ontspannen, bewegen en werken aan je teamspirit! Schrijf je met je team of andere collega's in via www.mijnfitenfun.nl. Individueel deelnemen niet mogelijk. I Albert Heijn 'Sinds September 2008 verzorgen wij in ons filiaal maandelijks een kindermiddag. Kinderen laten we op een creatieve manier ken- nismaken met Albert Heijn. Tijdens onze eerste middag maakten we geheel nieuwe deli/bakkerij mutsjes en volgde een rondleiding door de winkel. Bij de opening na een verbouwing van vier dagen op 12 novemberjl. konden kinderen geschminkt worden.' Caroline van der Helm, medewerker verkoopafhandeling, AH 1605 Pijnacker.

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 8