EEN VOORGERECHT OM JE VINGERS BIJ AF TE LIKKEN! Echt handwerk In het middelpunt Aha 8 Nico Zwarthoed Een kreeftbonbon, mevrouw? Een AH Excellent Vissalade hadden we al, maar we wilden nog iets met vis. lets wat er en leuk uitziet en lekker is en wat je, net als vissalade, kunt eten met toast en brood. Maar de structuur moest anders zijn dan die van vissa lade. Zo is samen met de leverancier van de AH Excellent salade, Nico Zwarthoed Salades in Eindhoven, de kreeftbonbon ontwikkeld', vertelt categorymanager Jennifer Westgeest van Albert Heijn. 'De kreeftbonbon is echt een innovatie. Het is een combi- natie van verschillende laagjes mousse van witvis met fxjne stukjes rivierkreeft dat je kunt eten als feestelijk voorge- recht.' Anders dan andere leveranciers maakt Nico Zwarthoed Salades veel met de hand. Dat geldt voor de AH Excellent Vissalade die met de feestdagen weer bij Albert Heijn verkrijgbaar is (een opgemaakte schotel voor vier tot zes personen van alleen vis, zoals zalm, garnaaltjes en surimi), dat geldt ook voor de kreeftbonbon. Jennifer: 'Er worden nauwelijks machines gebruikt. Dat zie je en dat proef je! Overigens zitten er in de kreeftbonbon niet veel calorieen: 115. Daardoor is dit ook nog een relatief licht voorgerecht.' Sinds 8 december staat de kreeft bonbon in het middelpunt van alle AH-winkels, op de Deli-kaas- bedieningsafdeling, en prijkt hij op de voorkant van de AH Excellent assortimentsgids voor de feestdagen. vV v\V \\V NV

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 8