Januari Februari April Juni Maart Aha 18 Weetje 750.000 boterhammen mee bestrooid. Bij hettv-programma Kassa komt AH Chocolade hagel puur als beste uit de test. Tijdens de AH Winkeldag wordt het programma 'Elke dag de Beste' bekendgemaakt. Albert Heijn is deze maand het meest gegoogelde woord. Dit is mede te danken aan de promotie voor de vernieuwde versie van ah.nl. Klanten kunnen namelijk 10.000 aan gratis boodschap- pen winnen bij een bezoek aan deze website. Start Fit&Fun: een programma voor een gezonde leefstijl voor alie medewerkers van Albert Heijn Company en Ahold Corporate Center. Albert Heijn Beppie, het bronzen beeld dat symbool staat voor onze klanten, komt na een aantal jaar bij Ahold in Amsterdam gestaan te heb- ben, terug naar Zaandam. De landelijke winnaars van Shopping with the Stars zijn bekend: AH 1049Tilburg, AH 8648 Boxtel en AH 5607 Amsterdam. Onze nieuwe slogan 'Gewoon bij Albert Heijn' wordt gei'ntrodu- ceerd. Albert Heijn sleept bij de uitrei- king van de Industributie Trofee 2008 de eerste prijs in de cate- gorie inkoopmanagement en de eerste prijs in de categorie formu- lemanagement in de wacht. Hagelslag is het populairste broodbeleg van Nederland, dagelijks worden er meer dan De eerste landelijke bijeen- komst voor de functie kwaliteits- medewerker vindt plaats. In DC Zwolle komt bij een lek- kage aan een koelinstallatie ammoniak vrij. Het gebouw wordt direct ontruimd. Gelukkig vallen ergeen gewonden. AH 8648 Boxtel wordt tot Super- markt van het jaar uitgeroepen door Distrifood. Ahold maakt bekend dat Albert Heijn meer dan 50 C1000- winkels van Schuitema over- neemt. De winkels worden in de tweede helft van 2008 gefaseerd omgebouwd. Albert Heijn wint de Business Intelligence Award 2007 voor het Albert Heijn wint met AH BONUS de Gouden Deurmat, een onder- scheiding voor de meest geliefde folder onder klanten. De aanbouw van de Vershal van DC Zwolle wordt feestelijk geopend. Het computersysteem Cels is in alle DC's ingevoerd. DC Geldermalsen stapt als laatste over op dit systeem. De verpakkingsbelasting, een nieuwe milieumaatregel, wordt in Nederland ingevoerd. De Welpies veroveren Nederland. Gelijk met het moment dat Nederland uit de competitie ligt, zijn alle Welpies (24 miljoen), Mega Welpies en Welpie Caps zo goed als uitver- kocht. De Smurfen bestaan 50 jaar. Klanten kunnen 15 verschillende Smurfen sparen. Deze actie slaat enorm aan: er worden ruilmidda- gen georganiseerd en in Renkum vestigen 800 verklede kinderen een Smurfenjump-record. bedrijfsbreed slim automatisering, een voorbeeld hiervan is Pallas. Ook bij de Awards In de categorie Step Change ont- vangt de inkoopafdeling alle lof voor de vergaande professionali- sering in haarwerk.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 18