Gezinsdag AHJoldr toertocht KLIKKUKKLIK Week van de Dialoog Aha 8 Aha Zondag 5 oktober. Een showband opende in DC Zaandam de Gezinsdag. Op diverse plekken werd uitleg gegeven over het werk en kinderen gingen in een speurtocht op zoek naar verborgen letters. Door de regen kregen de vrachtauto's buiten iets minder aandacht, maar het feest was er niet minder om. Na muziek, eten, drinken en gezelligheid vertrokken rond vier uur ruim 1000 bezoekers huiswaarts met een goed gevulde AH boodschappentas. Een geslaagde dag! Twee liefhebbers van klas- sieke auto's, Mark Lamers (proSourcing) en Dinant van Hooff (Icass), hebben plannen om in het voorjaar van 2009 in Nederland een dagtoertocht te organiseren metcollega's. Om deel te kunnen nemen hoef je geen klassieker te hebben. Je kunt je ook opgeven als passagier of een klassieker lenen of huren. Mail voor 16 januari 2009 je naam, aantal deelnemers (bestuurder of pas sagier) en eventueel het merk en bouwjaar van de auto naar: dinant-van.hooff@ahold.com of mark.lamers@ahold.com. Van 3 t/m 9 november vond de eerste Nationale Week van de Dialoog plaats. In 20 steden gingen zo'n 5500 mensen met elkaar in gesprek over hun ervaringen in de stad en in dit land. Albert Heijn doet al sinds 2002 actief mee aan dialoogtafels in Amsterdam. Met als een van de voornaamste doelen een positieve bijdragete leveren aan een plezierige buurt. Nu wordt Albert Heijn ook nationaal partner van de Dag van de Dialoog voor de periode 2008-2010. Cees van Vliet (foto), directeur winkelorganisatie Albert Heijn, is toegetreden tot het Adviescomite. Kijk ook op: www.nederlandindialoog.nl 15 oktober. Na maanden verhuizen opent Accounting Plaza, onze administratief dienstverlener, zijn deuren in Krakow, Polen. Bij de feestelijke opening waren ook leden uit het projectteam vanuit Ahold Nederland aanwezig.Van links naar rechts: Gerrit Stoffelsen (directeur Accounting Plaza), Kuba Wiecaszek (chief operating officer Accounting Plaza Central Europe) en Chris Dik (chief financial officer Ahold Europe).

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 8