Het roer om! Echte kampeerders waren Hendrik en Karin Smits altijd al. Maar dat ze alles achter zich zouden laten om een camping in Duitsland over te nemen, had geen collega verwacht. Na 25 jaar trouwe dienst bij Albert Heijn gaat het roer om! JL Vanwaar deze carrieremove? Hendrik: 'Mijn vrouw Karin en ik hebben elkaar ontmoet in een Albert Heijn-winkel in Huizen. In totaal werk ik al 25 jaar bij Albert Heijn, waarvan de laatste 3,5 jaar als SM in AH 1098 Bussum. Karin werktal een poos- je ergens anders. De laatste jaren kregen we steeds meer de behoefte om samen watte beginnen. Afgelopen vakantie hebben we de knoop doorgehakt en besloten we een cam ping tegaan runnen. En naar welke camping moeten Albert Heijn-medewerkers mas saal komen? 'Per 1 oktober 2008 zijn wij de trotse eigenaars van Camping Carpe Diem te Wildberg, Duitsland. Tijdens onze zoektocht naar campings die te koop stonden, stak deze er met kop en schouders bovenuit. De camping ligt op ongeveer 600 km van Utrecht.' 'Ja,erstaateenwoon- huis op het campingterrein. We hebben alles in Nederland verkocht en wonen al vier maanden tijdelijk in een caravan op een camping in Nederland.' 'Ik had heter net over bij het koffiepraatje en merkte dat ze me wel gaan missen. Maarze kunnen altijd langskomen en krijgen dan 10 procent korting. Dit geldt ook voor alle andere medewerkers van Albert Heijn op vertoon van hun medewerkersvoordeelpas!' Zie je overeenkomsten tussen leidinggeven in een supermarkt en op een campin 'Met beide ben je bezig met dienstver- lening. Op de camping hebje gasten en in de supermarkt zijn je klanten dat eigenlijk ook. Je zorgt ervoor dat iedereen tevreden is. Onze slogan is dan ook: zorgeloos kamperen en genieten. Jullie starten in het laagseizoen. Wat gaan jullie dan doen? 'We gaan de wintermaanden onder andere gebruiken om een aantal dingen op te knappen en de menukaart en de website aan te passen. Zo zijn we helemaal klaar als het hoogseizoen in 2009 begint.' Wie: Hendrik (44) en Karin (35) Smits Wat: Tot voor kort supermarktmanager van AH 1098 Bussum. Nu eigenaar van camping Carpe Diem in Wildberg, Duitsland Website: www.campingcarpediem.de

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 16