Dam tot dam 2008 80 km Kennedymars Zaterdag 20 September vond de 6e Dam tot Dam wandeltocht plaats. 250 Ahold-collega's wandelden mee op afstanden varierend van 9,18,26 en 40 kilometer. Een dag later ging de 24e Dam to damloop van start met ditjaar 35000 deelnemers waarvan ruim 2500 Ahold medewerkers. Zoals een 15 man sterkAH-team uit Kaatsheuvel en een winkelteam uit Blaricum, sportief gekleed in een t-shirt met de tekst "voor onze klanten lopen wij nog harder". Een hapje en drankje in de Ahold werd ook door velen warm ontvangen. Een gezellig einde van een zon- nige, sportieve Dam tot dam. Ter herinnering aan twee overleden collega's liepen zes medewerkers van AH 1558 Eindhoven de Kennedymars. Zaterdag 5juli om 22.00 uur startten Silvana, Noella, Yvonne, Maud, Jos en Evert de 80 km. Gesterkt door spandoeken en aanmoedigingen bereikten ze zondag om 14.30 uur de finish. De trotse lopers bedanken collega's, het regiokantoor Tilburg, directie en ook klanten voor hun sponsoring. Ze haalden 4080,- op. De cheque is 29 septemberjl. overhandigd aan het KWF-Kankerfonds. 26 September 2008. De voorzitters van de ondernemingsraden van Ahold Corporate Center, Coffee Company, Albert Heijn, Etos en Gall&Gall en de Centrale Ondernemingsraad ondertekenen een charter, waarin afspraken zijn opgenomen over de werkwijze voor de komende zittingsperiode 2008 - 2012. De charter beoogt een goede samenwerking tussen de medezeggenschap en de Albert Heijn Company werkmaatschappijen, met aandacht voor goede onderlinge communicatie.V.l.n.r.: Luc de Baets, Harm Harmenzon (Etos), Ruud Beumer (COR), Erik Leewis (Gall&Gall) en Dick Boer kijken toe terwijl Joop van Essen (OR AH) de charter ondertekent. Sax, Costa Blanca. Vanuit de Alicante neem ik graag nog ver- laat afscheid van mijn fijne collega's waar ik de afgelopen 23 jaar mee gewerkt heb als SM en lid van de OR en COR. Vorig jaar zijn we met ons gezin naar Spanje vertrokken. Na een half jaar verlof koos ik voor ontslag en het opzetten van een vakantieoord. ledereen die zin heeft eens te komen kijken is van harte welkom! Leo Wubben, www.hollandersinspanje.nl.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 10