'Mi Eigen site voor Ahold Spaarfonds DE ROUTE VAN ROBBERT Robbert heeft een spierziekte. Desondanks fietste de Albert Heijn-verkoper deze zomer 1680 kilometer in 17 dagen. De achtergronden en drijfveren van een bijzondere race. RONDJE NEDERLAND VOLGENDJAAR €2.315 9 Aha 1. Ede 9. Roosendaal 2. Zwolle 3. Assen 4. Heerenveen 5. Harlingen 6. Callantsoog 7. Leiden 8. Brouwersdam 10. Turnhout (BEL) 11. Roermond 12. Maastricht 13. Eindhoven 14. Giessenburg 15. Nijmegen Fietsen voor Spieren ijn leven staat sinds enkele jaren in hetteken van de spierziekte HMSN. Niet alle zenuwen werken meer optimaal waardoor ik sommige dingen nietmeergoed kan. Vooral als het aankomtop mijn rug en enkels. Dit heeft nogal wat gevol- gen gehad. Ik moest stoppen met volleybal en mijn gedroomde studie als sportleraar opge- ven. Ik heb mijn interesse verlegd naareen laborantenstudie en ik werk parttime bij Albert Heijn. Tijdens het werken is mijn ziekte geen beperking. Ik heb tussen de opleidingen in ook tweejaarfulltimegewerkten datging prima. En als ik echt last zou krijgen dan houden ik en de supermarktmanager hier rekening mee, maardatgebeurtgelukkig bijna nooit. Mijn col- lega'szijn erggezellig en het werk is leuk.' Deze zomer is Robbert gestart met de actie Fietsen voor Spieren: een gesponsorde fiets- tocht door heel Nederland, met als doel om geld in te zamelen voor onderzoek naar spier- ziekten. In 17 dagen tijd deed hij alle provin- cies aan. 'Ik heb geweldig genoten van de hele tocht, ondanks twee regenachtige dagen. De eerste en de laatste dag vormden mijn hoogte- punten. Op de eerste dag werd ik uitgezwaaid door mijn collega's en fietsten Samantha en Desiree (collega's) mee. En op de laatste dag haalden dezelfde collega's mij op en werd ik onthaald met een spandoek, een lekkere lunch en een koud biertje. Na zoveel uren op de fiets zou je denken dat hij nu geen fiets meer kan zien. Maar Robbert heeft alweer 600 kilometer gefietst en zoekt nieuwe routes die hij volgend jaar kan fietsen. 'Ik hoop dat erdan een aantal mensen mee wil fietsen richting Barcelona, Rome of Praag. Voor dit jaar bedank ik iedereen voor hun steun, donaties, geweldige reacties en de uitnodiging van winkels om te komen eten en drinken. Bedankt collega's! AH 1491 Zwolle, AH 1515 Assen, AH 1532 Heerenveen, AH 1569 Harlingen, AH 1557 Leiden, AH 1620 Middelburg, AH 1304 Roosendaal, AH 1199 Roermond, AH 1512 Maastricht, AH 1208 Eindhoven en AH 1514 Nijmegen.' Ahold Spaarfonds heeft sinds kort een eigen website: www.aholdspaarfonds.nl. Op deze site tref je informatie aan over de spaarloon- en premiespaarregeling, maar ook veelgestelde vragen, brochures en formulieren. Tot voor kort stond de informatie over de producten van Ahold Spaarfonds op de website van het Ahold Pensioenfonds. Informatie over de pensioenregeling en de regelingen bij overlijden en arbeidsongeschikt- heid zijn nog steeds terugte vinden op www.aholdpensioenfonds.nl 21 jaar Hogere Laboratorium Opleiding in Nijmegen Verkoper AH 1410 Ede Fietsen voor Spieren 14 juli tot 30 juli 1680 kilometer www.fi etse n voo rs pi e renn I

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 9