Zomerse regatta KLIKKLIKKLIK Op bezoek in Tsjechie WK Amsterdam Aha 8 Deze zomer brachten tien 'financiele talenten' van.Planning Monitoring Reporting (Albert Heijn) een 5-daags bezoek op eigen kosten aan Ahold Czech Republic. Op het programma stond een kennismaking met de Tsjechische werk- maatschappij evenals het weerzien van twee Nederlandse collega's. Op het Praagse hoofdkantoor werd in vogelvlucht de Tsjechische supermarktwereld gepresenteerd en de wijze waarop Ahold in Tsjechie met twee formules de markt bespeelt (Albert en Hypernova). Albertfilialen bevinden zich in woonwijken en win- kelstraten, de grote Hypernova's juist op ruime locaties buiten de steden. Tijdens de winkelronde kon ook een bezoekje aan concurrent Tesco niet ontbreken. Achttien zeilboten en zo'r. honderd collega's namen eind mei deel aan de Ahold Zeilregatta 2008 op het IJsselmeer. Met schitterend weer, een comfortabele windkracht 4 en een heerlijke barbecue ter afsluiting: een zeer geslaagde dag. De Weerlicht met aan boord organisatoren Eelco Hos en Peter de Koeyer schreef voor het tweede jaar op rij de zeilwedstrijd op haar naam. 'Puur toeval', zo laten zij in een reactie weten. 31 mei en ljuni, WK Amsterdam. 32 voetbalteams van verschillende nationaliteiten strijden om het kam- pioenschap in het bijzijn van 15.000 bezoekers. En het AH Recruitement team werft nieuwe medewerkers via het uitdelen van 12.000 flesjes koud water. De flesjes zijn voorzien van sms-code voor het plannen van een sollicitatiegesprek. Met hetgoede ant- woord op een prijsvraag wonnen drie deelnemers bovendien een prachtige Ipod Nano: Sophie Schouwenaaren Vesla George uit Amsterdam en Lianne Koopman uit Castricum. De uiteinde- lijke winnaars van het voetbaltoernooi? Dames: Indonesie, Heren: Suriname. Gefeliciteerd! Sinds ditjaar worden onderwerpen zoals arbo en HACCP maarook hetthema 'foutloos picken' in de Supply Chain uitgebeeld door twee cartoons. Vanuit ieder DC konden medewerkers twee namen verzinnen. Richard Kamperman van LDC Geldermalsen bedacht de winnende namen en won daarmee een weekendje Center Pares. Onze kleinzoon is inmiddels 1.85 meter en werkt net als ik nja Dekker-Smet, cassiereAH 1110 Amsterdam.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 8