MEDEWERKERS MOBIUSEREN C1000 sluiten, de boel verbouwen en als AH XL weer opengaan XL billboard 5 Aha in Muiden lbert Heijn heeft alle 125 voormalige CI 000- medewerkers overgenomen. 'We hebben meteen dui- delijk gemaakt dat we iedereen over wilden nemen onder gelijkwaardige arbeidsvoorwaarden,' vertelt P&O- adviseur Tineke Stek. 105 voormalige ClOOO-medewerkers besloten om in de AH XL te gaan werken, anderen zijn in omringende AH-filialen aan de slag gegaan. ASM Linda van den Berg: 'Verder hebben we in onze uit- gebreide wervingsactie advertenties geplaatst, folders uitgedeeld en contact opgenomen met de sociale dienst van Amsterdam en Almere.' Op 16 juli, de dag van de opening, telde de bezetting 160 medewerkers. Volgens Tineke Stek hebben supermarktmanagers uit de omgeving met hun eigen medewerkers flink wat druk van de ketel gehaald. 'Ze hielpen ze met de ombouw, de opening en het inwerken van nieuwe medewerkers.' Het winkelcentrum ligt vrij afgelegen en dus is het voor Albert Heijn een uitdaging om mensen over te halen om wat extra kilometers te maken voor hun boodschappen. Patrick is dan ook blij met het billboard naast de A1 'Enorm. Het kan geen automobilist ontgaan dat Muiden nu ook een AH XL heeft.' pervlak van 3700 m2 is AH XL Muiden in een klap een van de grootste Albert Heijn-winkels van Nederland. Dat is volgens Patrick vooral te zien aan het groots opgezette versplein. 'Bovendien is er veel ruimte voor vulcontai- ners, zodat de winkel makkelijk kan worden bijgevuld.'

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 5