pm Wm Om het open toernooi van hun tennisdub meer naams- bekendheid te geven moest er eind juni een ludieke actie verzonnen worden. Verkoper Sven van der Linden van AH 1489 kwam samen met zijn teamgenoot Stan Vluggen op het idee voor een recordpoging. - - PUttlUii W Een recordpoging? Sven: 'We wilden het record van 26 uur en 26 minuten achter elkaar tennissen verbeteren. Ons doel was om 27 uur achter elkaar te spelen. Je hebt recht op 5 minuten pauze per uur, die je kunt opsparen als je even wat langer wilt zitten.' Hoe train je daarvoo n 'Om ons voorte bereiden hebben we contact opgenomen met de vorige recordhouders. Als training hebben we een keer 11 uur achterelkaargespeeld.' 'Het was minder zwaar dan ver- wacht. Stan kreeg het aan het eind van de avond even lastig en rond 05.00 uur had ik het even moeilijk. Een snelle massa ge zorgde ervoor dat we zonder problemen konden doorgaan.' 'Soms moet je lange weekenden draaien, maar daar heb ik helemaal geen moeite mee. Met mijn conditie zit het wel goed.' 'Ja, dat was mooi. Sommigen kwamen na het uitgaan, rond 02.30 uur even kijken of we nog stonden te tennissen. Mijn winkel sponsorde ons ook met energiesnoepjes, sportdrank en bananen.' wpja! Het was echt ongelooflijk. Soms stonden er wel 150 mensen te kijken! Aan het eind werd ik best emotioneel. Dan zag ik mijn familie me aan moedigen, dat was echt een mooi moment. 'Nou dat niet helemaal... Op maan- dag kregen we via de regionale omroep te horen dat twee weken eerder het record op 27 uur en 1 minuut was gezet. We dachten eerst dat het een grap was.' ffl 'Echt ongelofelijk.Maar het was wel goede promotie. We kwamen op de radio bij 538 en 3fm. Ook de regionale omroep had interesse in het verhaal. Is het toch nog ergens 4 1 goed voor geweest.' 9'We doen volgendjaarofficieel een poging via het 5 Guinness Book of Records. Dan gaan we voor 35 uur!' Wie: Sven van der Linden (18) Wat: Verkoper Bakkerij en Delikaas, AH 1489 Kerkrade Waar: Tennisvereniging TCK '54

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 16