'Vooral de J winkels scoren 1 opvallend goed' TERUGKOPPELING RESULTATEN Opvallende verschillen Overall tevredenheid Annewil Kip: De omstandigheden in de winkels, distributiecentra en het hoofdkantoor zijn duidelijk verschillend en dat zie je terug in de onderzoeksresultaten. Laten we beginnen met de beloning: ondanks een daling van 4 procent zijn mede- werkers van het hoofdkantoor nog steeds positiever over hun beloning dan collega's in de winkels en de Supply Chain. Hetzelfde gaat op voor de arbeidsinhoud. Op het hoofdkantoor met 2 procent gedaald, maar nog steeds beduidend hoger dan de waardering in de winkels en Supply Chain. Daar staat tegenover Ifea' dat de punten respect, vertrouwen en samen in de winkels beter worden gewaardeerd. Annewil: Hf 'Winkelmedewerkers waren de afgelopen jaren al erg positief over de sfeer op de werkvloer en de samenwerking met collega's. Maar dit jaar doen ze daar nog een schepje bovenop. Als ik de resultaten bekijk, zou ik er bijna voor kiezen om zelf in de winkel te gaan werken!' 2007 2008 AH totaal Winkel 2006 2007 2008 Alle filialen* ontvangen dit jaar voor het eerst een kantineposter waarop de belang- rijkste uitkomsten van het filiaal staan ver- meld. Dankzij deze nieuwe aanpak worden de uitkomsten van het MTO voor winkelme dewerkers een stuktoegankelijker. Voorheen ontving alleen de supermarktmanagerdie informatie via zijn leidinggevende. Door de introductie van posters krijgen winkelmede werkers dit jaar een snellere terugkoppeiing. Net als voorheen ontvangen operationeel managers bovendien een rapport met de resultaten van hun winkelgroep en krijgen regiomanagers een rapportage waarin de uit komsten van hun regio staan. Op het hoofd kantoor en in de distributiecentra ontvangen alle managers een rapport met de resultaten van hun team of afdeling. Filialen met voldoende respons (filialen waar minimaal 15 procent van de medewerkers het MTO heeft ingevuld en die groep bovendien uit minstens acht personen bestaat)

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 9