Jong geleerd sportief ste medewerker van dit kwartaal. FSt<^»Fun^» J WIE IS DE VOLGENDE? AANGEBODEN GEVRAAGD GROETENTERUG! MIDZOMERZAAN KENNEDYMARS Aha 10 Groep 8 van basisschool de Arendshorst bedankt AH voor Ook al ben ik 45 jaar, de smurfen blijven leuk. de KlasseLunch! G. Berkhoff, SM 1114 Ermelo. Mevr. Leenders, klant AH 1506 Helmond 'Voor mijn Pabo-stage heb ik voor groep 3 en 4 een speelhoek op school gecreeerd in Hamsterweken-stijl met eigen recla- meposters en folders. Samen namen we een kijkje in een echte winkel. Het magazijn, de koelcel, de flessenautomaat. We hebben zelfs picolientjes afgebakken en kassagedraaid. Ze hebben ervan genoten! Met dank aan SM Judith en Danielle, collega VA.'Wendy van Velzen, AH 1429, Bodegraven. Hij paste zijn voedingspatroon aan en was minimaal vier keer per week te vinden bij sportschool Health City om te trainen. Zo vlogen bij Marc de kilo's eraf. Marc werd aangemeld door zijn supertrotse vriendin. 'Hij is in de afgelopen twee jaar 65 kilo afgevallen. Zonder maagband, zonder hulp, zonder klagen of zeu- ren.' Gezien zijn prestatie vindt het team van Fit Fun hem de winnaar van dit kwartaal! Marc wint een waar- debon ter waarde van 100 euro, beschikbaar gesteld door Intersport. Marc, gefeliciteerd! Ben of ken jij een echte sportieve collega? Of heeft iemand een aanmoedigingsprijs verdiend voor de sportieve weg die hij of zij is ingeslagen? Aan het eind van ieder kwartaal kiest het Fit Fun-team uit de inzendingen drie medewerkers in de categorieen Champ en Runner-Up (aanmoedigingsprijs). In een poll kan iedereen vervolgens een week lang zijn stem uitbrengen op de favoriete kandidaat. De kwartaalwinnaars ontvangen een sportpakket van Intersport ter waarde van 100 euro. Mail naar mijnfitenfun@ahold.com o.v.v. 'Verkiezing van sportiefste medewerker'. Vermeld de naam. reden en filiaalnummer/DC/HK. Albert Heijn Vakantiehuis te huur in Porlezza, Italie Zeer compleet ingericht chalet aan het meer van Lugano voor max. 4 personen. Nog enkele weken vrij eind juni en begin juli. Prijs per week: 795,- incl. eind- schoonmaak. Huisdieren niet toegestaan. Albers, alber789@planet.nl Diverse objecten uit 1970 tot 2000 voor de Stichting Albert Heijn Erfgoed Voor onze collectie zijn wij op zoek naar: Beprijzingsmateriaal (quickstempel, prijsstempelkist, prijsrevolvers, winkelbeprijzing, prijskaarthouders, display-prijs- aanduidingsets), kassa's Sweda of NCR (diverse uitvoeringen) en wapenschilden Hofleverancier. Wij vergoeden eventuele transport- of portokosten. H. Kouwenhoven, Zaandam, 075-6592808, henk.kouwenhoven@ahold.nl Kom jij zelfs op je vakantie Albert Heijn tegen? Stuur die bijzondere foto met kort bijschrift naar: aha-magazine@ah.nl Midzomerzaan komt eraan! Met een combi van jazz, klassiek en moderne muziek in monumentale fabrieksgebouwen langs de Zaan belooft Midzomerzaan ook dit jaar een succes te worden. Het voile weekend van 27 t/m 29 juni 2008 vindt dit festival plaats in en rond de Zaanse Chocoladefabriek in Zaandam. Bij hetgrote Zaan- concert spelen en zingen meer dan 40 musici en solisten tegelijk samen. Sfeer, spektakel en natuur- lijk fantastische muziek. Kaarten? www.midzomerzaan.nl Albert Heijn is hoofdsponsorvan Midzomerzaan. De afgelopen twee jaar hebben wij in korte tijd twee zeer gewaar- deerde collega's verloren aan kanker. Nu lopen we samen de Kennedymars (80 kilometer) om zoveel mogelijk geld op te halen voor het KWF-kankerfonds. Meer weten? Kijk op onze Hyves-site: www.kennedymarsl558.hyves.nl. Yvonne Koop. Maud van Riel, Noella Rehwald, Evert van Straaten en Jos van Wanrooij.AH 1558. Eindhoven.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 10