Knutselsmurf Paramaribo Avonturensmurf sportiefste medewerker Fft<&Fun AANGEBODEN GEVRAAGD BEDANKT VUT 9 Aha Verkoper Sandra Jansen van AH 1072 in Deventer was zo in haar sas met de smurfen dat ze een heuse smurfenkamer in elkaargeknutseld heeft. Voor een originele Albert Heijn-tas kun je ook in Suriname terecht. Op de Centrale Markt in Paramaribo ontdekte mevrouw Zaadnoordijk deze verrassende aanbieding. Rody Persijn. Deze smurf heeft een hele reis afgelegd tussen Zevenaaren Velp (fiets-trein-bus-lopen-auto). Op weg naar mijn neefje van 3. Daniel van Paesschen, verkoper AH 1221 Zevenaar. Computer Fujitsu Siemens computer (toren) inclusief tftscherm, dvd-writer/rewriter, cd- writer/rewriter, tv-kaart, afstandsbediening, 5 in 1 kaartlezer (extern), diskettelezer, draadloze muis, 2 geluidsboxen, HP printer. Alles werkend te zien. Vraagprijs: 200. W. Vooijs, Rijnsburg, 06-30414125 Schommel Zeer mooie tuinschommel voor 3 personen met zonnedak, kleur donker- blauw. 2 x gebruikt en ziet er nieuw uit. Wie het eerst komt, het eerst maalt. Vraagprijs: 70. Sehierd Asruf, Almere, 06-41905491 Hoekbank en Pioneerset Gratis af te halen, hoekbank. Receiver 7 serie top set 6.1 Pioneer. Vraagprijs: 750. Willem Maats, Almere, 06-52616552 Kinderkamer Mooie zeer complete kinder- kamer. Bestaande uit: ledikant met matras, commode, linnenkast, 2 leuke open kasten (1 m. en 1.8 m hoog) en plankje. Kan uw kind tot 3 jaar zeker gebruik van maken. Vraagprijs: 350. M. de Witte, Wijk bij Duurstede, 06-12094488 Stacaravan Door omstandigheden gaat onze vakantie niet door. Daarom te huur stacaravan (max. 6-7 pers.) Camping Serenella, Bardolino, Gardameer in Italie. Hoogseizoen 2 t/m 15 augustus. Prijs nader overeen te komen. L. Fiers, Veldhoven, 06-48500716 Fruitschaal Glazen fruitschaal (ooitte koop bij AH) Doorsnee 33 cm. Met 5 gebogen matte lijnen. Merk Jacenza. P. Weij, 020-6432033 Je kent allemaal wel een collega die uitblinkt op sportief gebied. Of doordat hij of zij heel goed is in een sport, of door zijn of haar enthousiasme en doorzettingsvermogen, of door elke dag een enorme afstand te fietsen naar het werk, of... CHAMPS Nomineer een collega of jezelf, alsje vindt dat hij of zij al tijden een voorbeeld is, een echte 'champ'. RUNNER UP! Geef een aanmoedigingsprijs voor de 'runner up'; een collega, of jijzelf, die misschien helemaal niet sportief was, maarnu heel goed bezig is! VOORDRAGEN Stuur een e-mail naar mijnfitenfun@ahold.com o.v.v 'Verkiezing van sportiefste werkne(e)m(st)er'. Vermeld de naam van diegene die je voordraagt plus de reden(en) waarom (maximaal 4 zinnen). Vermeld ook hetfiliaalnummer/DC/HK. WINNEN! Aan het eind van ieder kwartaal kiest het Fit Fun-team uit de inzendingen drie medewerkers in beide categorieen. In een poll kan iedereen vervolgens een week lang zijn stem uitbrengen of de favoriete kandidaat. De kwartaalwinnaars ontvangen een sportpakket van Intersportter waarde van 100 euro. Op 10 maartjl. was ik 25 jaar bij Albert Heijn in dienst. Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de vele bloemen, mooie woorden, de leuke cadeau's, kaarten en e-mails die ik gekregen heb. Van het geld koop ik iets leuks voor onze nieuwe keuken. Ook Albert Heijn bedankt als goede werk- gever. Groetjes, Anja Ketelaars,AH 1514. Inspireren tot leren. Deze zin is zeker voor het Eindhovense filiaal aan de Tarwelaan weggelegd. Waarbij hetdraaitomjou. Met de juiste leermogelijkheden en persoonlijke aanpak, weten ze samen metjou je doel te bereiken. Ik wil alleteamleiders, managers, stagebegeleiders en medewerkers van AH 1250 heel erg bedanken voor alle fijne hulp. Ellen Herben. Op 31 mei gaat John Siegers van AH 1128 Vught met de vut. Zijn afscheid viert hij in "De getuige", Marktveld 8 te Vught op 27 mei van 19-21 uur. U bent van harte welkom om hem de hand te schudden.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 9