Compleet lesprogramma Klnch! Gezondheid Duurzame handel Klimaat Lokale betrokkenheid 11 Aha In 2006 deden 'maar' 1500 groepen 8 mee. Vorig jaar waren dat er a! 2200. Dit jaar stelde Albert Heijn voor het eerst geen maxi mum aan het aantal inschrijvingen; via www.klasselunch.nl meldde een recordaantal van 6058 klassen zich aan! Hoewel het les programma steeds bestaat uit werkbladen en een dvd, is het thema elk jaar anders. In 2008 leerlingen dit jaar voor het eerst tijdens de lunch kregen uitgereikt. Meike: 'Zo proberen we kinderen van 11,12 jaar te interesseren voor allerlei onderwerpen die een link hebben met gezonde voeding. Een tweede uitgave van Klnch! staat gepland voor ergens in oktober, als voorbereiding op de KlasseLunch van 2009.' stond 'Etiketten lezen' centraal. Zo ontstaat op scholen die elk jaar deelnemen een complete mediatheek over gezonde voeding. De leerlingen kunnen op www.klasselunch.nl terecht voor informatie en spelletjes. Maar echt helemaal alleen voor hen bedoeld is de site www.klnch.nl en het magazine Klnch! dat dit initiatief van Albert Heijn zo goed. Misschien dat wij onze kinderen kunnen stimuleren om onze kleinkinderen gezonder te laten eten.' 5, MeikeTer Braak: 'Klasselunch 2009? Die komt er zeker. Wat ons betreft doen er dan nog meer scholen mee.' Vier pijlers van duurzaamheid. Ahold wereldwijd 4 Chanda Robijns (11). oma Anna (74) enopa Chris (80). 'Als je ongezond eet, word je dik. Daarom moet je bewegen,' zegt Chantal. Oma en opa vinden dat er tegenwoordig wel een overvloed aan eten en drinken is. 'Dat maakt de verleiding voor kinderen groot. Daarom vinden we

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 11