Vrijwilligers gezocht Gat in de lucht 10U KUKK Broertje Hamster Kinderschoentjes voor KICI Gewoon... op het hoofdkantoor Aha 10 StichtingAlbert Heijn Erfgoed is op zoek naar vrijwilligers voor de museumwinkel op de Zaanse Schans. Beiangrijkste eigenschappen: een positieve uitstraling, contactuele vaardigheden en kennis van Engels en/of Duits. Elke nieuwe vrijwilliger wordt ingewerkt en voorzien van voldoende informatie om bezoekers te woord te kunnen staan. In 2007 telde de winkel bijna 110.000 bezoekers. Dit jaar zijn we vanaf Pasen zes dagen in de week geopend (maandag gesloten) van 10.30 tot 16.00 uur (half uur pauze). Bij inroos- tering wordt rekening gehouden met eigen wensen en beschikbaarheid. Geinteresseerd? Bel coordinatrice Arendine Keijzer 06-27861339 ofTeun Roodenburg 06-20134 858. Allround magazijnmedewerker Gertie Zandbergen van DC Overijssel reisde in november samen met zijn vrouw naar Gambia. 'Ik was er al eens geweest en wist dat de inwoners erg arm zijn. Daarom nam ik veel spullen mee om wegte geven. Ik kreegonder andere via de site- manager van DC Overijssel AH T-shirts en pennen. De T-shirts gingen naar een van de armste voetbalclubs in Gambia waar geen geld was voor dezelfde shirts. De AH-pennen heb ik op een school uitgedeeld. De kinderen sprongen echt een gat in de lucht.' Het alledaagse betaalbaar, het bijzondere bereikbaar Kinderen konden afgelopen decem- ber niet alleen hun schoentje zetten in onze winkels maar ook hun oude schoentjes inleveren. In totaal leverde dit zo'n 4000 paar schoentjes op. Ook op het hoofdkantoor werden kledingen schoenen ingezameld; in totaal 250 kilo. Stichting Kici Kledinginzameling doneert een deel van de schoentjes aan twee wees- huizen in Kenia en verhandelt een deel in ontwikkelingslanden. De totale opbrengst 1000 ging naar Unicef die de opbrengst gebruikt voor een kindervoedsel- programma. Doorde samenwerking tussen Kici, Unicef en Albert Heijn is er 25.000 gedoneerd aan een kindervoedselprogramma. Brunssum, 19januari, AH 1611. Bas Bruls, het uiterst behulpza- me broertje van Happy Hamster, is keihard aan het werk. Tassen inpakken voor klanten, vakken vullen, laden lossen en splitsen. Vervolgens even een concurrentiecheck bij Super de Boer en de groenteafdeling versieren met AH Hamster promotiemateriaal. Hamster Bas doet nog eens voor hoe er 'echt' gespiegeld moet worden en trakteert klanten op een AH Hamstertas. Bas is inmid- dels getrouwd met Germaine en in maart komt er uitbreiding. Wij wensen jullie veel geluk toe en geniet van Hamster Junior! Met ttcdwQtt t'daulbmn,, tut (•yiondtxc bctcdcbaaA. Gewoon bij Albert Heijn.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 10