GLOEDNIEUW PROGRAMMA VOOR EEN GEZONDE LEEFSTIJL Voor alle medewerkers van Albert Heijn Company en Ahold Corporate Center Heel veel info Veel activiteiten 5 Aha VOORWIE? Rody Willemsen (24), parttime verkoper AH 1469, Beuningen: 'Ik heb een ClOS-opleiding gevolgd, was een tijdje jeugdtrainer bij voetbalclub NEC en speel nu vaak een potje voetbal met vrienden. In beweging blijven is erg belangrijk.Tegenwoordig zie je dat bedrijven bijvoor- beeld ook fitness aanbieden aan hun medewerkers. Het is een gezonde trend. Ik ben er heel erg voor.' ontbrak tot nu toe nog. Met Fit Fun willen we het nu ook onze medewerkers makkelijk maken om voor een gezonde leefstij] te (blijven) kiezen. Niet meer en niet minder dan dat. Dat doen we door medewerkers te informeren en ze vervolgens met aanbiedingen en acti- viteiten ook te stimuleren om daadwerkelijk in actie te komen, of juist te kiezen voor ontspanning. Want lek- ker in je vel zitten is natuurlijk ook heel belangrijk. Wij bieden voor elk wat wils en iedereen bepaalt zelf wat hij of zij daar mee doet.' De informatie op de site is verdeeld over drie thema's: 'Eten', 'Bewegen' en 'Lekker in je vel' en er staat elke maand een bijzonder onderwerp centraal. Alles wat je zoekt over een gezonde leefstijl staat erop. Van lekkere lichte recepten tot warming-up tips. Vera: 'Bij Albert Heijn Company werken heel veel verschillende men- sen en met dit programma proberen we iedereen aan te spreken.' Bezoekers kunnen testjes doen waarbij je bijvoorbeeld kunt bekijken hoe vet jij eigenlijk eet en welke sport er bij jou past. Je kunt op www.mijnfiten- fun.nl ook een leefstijlscan invullen. Deze scan is ont- wikkeld in samenwerking met de Erasmus Universiteit in Rotterdam en laat je na het beantwoorden van een aantal vragen meteen weten hoe het er met jouw leef stijl voor staat. De lijst met activiteiten en evenementen op de web site is groot. Vera noemt er slechts een paar: 'Clinics bodycombat, mountainbiken en indoorklimmen. Gezamenlijke trainingen om naar een evenement toe te werken, zoals de Dam tot Damloop. Korting op sport- artikelen en cursussen "Stoppen met roken". Natuurlijk kunnen medewerkers ook eigen initiatieven ontwik- V "TO'It***- Rt<SFun(j Het Fit Fun programma is er voor alle medewerkers van Albert Heijn Company en Ahold Corporate Center. Het programma maakt gebruikt van een persoonsgebonden website. Omdat hiervoor gegevens uit de medewerkersadministratie nodig zijn, is er overleg met AH Franchise om te kijken hoe we Fit Fun ook zo snel moge- lijk voor de franchise-medewerkers beschikbaar kunnen stellen.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 5