■In het Birdies, caddies, swing en club zijn termen die je regelmatig in DC Overijssel hoort. Marco Smink brengt naast zijn werk als operator Fust Was Installatie namelijk veel tijd door op de golfbaan. En hij heeft het al ver geschopt, of eerder: geslagen. Afgelopen oktober stond hij in Kuala Lumpur op de baan voor het World Golfers Championship. Van Overijssel naar Kuala Lumpur 'Ik golf al negenjaar, Om me te kwalificeren voor dit toernooi heb ik op het juiste moment gepiekt. Op 26 november vertrokken we met een landelijk team van vijf man naar Kuala Lumpur, Maleisie.' Handicaps en slagen 'Mijn handicap is 10,0. Dat is het aantal slagen dat je persoonlijk doet over een baan. Over het algemeen is een baan 72 slagen. Voor dit toernooi was ik ingedeeld op handicap 6 tot 10.' En je tegenstanders van het veld gestagen? 'Ik eindigde in de middenmoot, dus het kon beter. Maar mijn doel heb ik bereikt: meedoen aan het WK. Het Nederlandse golfteam eindigde op een gedeelde zevende plaats van in totaal dertien teams.' Miste je nog collega's om je te supporten op het WK? 'Mijn collega's zijn ergge'interesseerd, vragen vaak hoe het gaat ofwat sommige termen ofspelregels inhouden. Tijd om mensen te missen was er niet echt, hetWKduurde maartien dagen.' Scheur je in het OC ook met een buggy ron DC rijd ik de helft van de tijd op de heftruck, maar op de golfbaan in Nederland nooit in een buggy. Op mijn golfbaan mag dat alleen op doktersadvies. In Maleisie is een buggy wel nodig. Er is veel hoogteverschil en temperaturen van wel 43 graden.' 'Nee, maar hetmoet wel een ultiem hoogtepunt zijn.' Wie: Marco Smink (36) Wat: Operator Fust Wasinstallatie in DC Overijssel Waar: Amateur Golfer World Golfers Championship

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 16