W Enig idee wat sommige van je collega's allemaal in een uur, een dag of misschien wel in een week doen? Of welke taken je bij een functie als winkelspecialist kunt verwachten? Om daarachter te komen liepen we een dagje mee met Ide van de Geest. 13 Aha -.A* en Bouter Cheese gevraagd hem te assisteren bij het neerzetten van de Albert Heijn-norm. Samen optimaliseren ze de WORP voor AH 1576. 13.00 uur Ide neemt nog even door wat ze samen gedaan hebben. 'Ik stuur nog een Plan van Aanpak en kom over enkele weken weer langs.' Op naar het hoofdkantoor in Zaandam. 13.30 uur Vanachter zijn bureau koppelt Ide zijn bevindingen in de bezochte winkel terug aan de OM en beantwoordt hij een paarvragen van winkels die via het Self Service Center zijn binnengekomen. Functie Mlde van der Geest Winkelspecialist (delikaas, vlees&vis, AGF en bakkerij). o.a. begeleiden van winkels op de versafdelingen, delikaas-worpen maken en knelpunten daarin oplossen, opmer- kingen vanuit winkels terugkoppelen naar het hoofdkantoor, vleeswaren van leveranciers beoordelen, meedenken over formules op de versafdelingen, het opstellen van team- en productboeken en het voorbereiden van cursusdagen. senior CAM delikaas, Erik Kieftenburg, en unit manager vers, Jan Willem Koch. hem daarom regelmatig.' 16.45 uur 'Actief klanten benaderen, zoals door iets te laten proeven, is een van de belangrijkste toegevoegde waarden van Albert Heijn.Dat gaat hier heel goed. Met de SM heeft Ide het nog even over een proef met de verlichting op de vleesafdeling. 'Met een warmere kleurverlichting ziet het vlees er aantrekkelijker uit.17.30 uurZo, voorvandaagzit Ides taaker weer op. Hoewel... gaat daar nou een werkmap mee naar huis?

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 13