Terug naar vroeger Aha 8 dPP Toen wij voor de Old Amsterdam kaas-actie op de foto gingen, je kon een meet en greet winnen, gebeurde er iets grappigs. Net op het moment dat de foto werd gemaakt zakte onze SM door de kratjes heen. Hilarisch.' borah van der Elst, verkoper DelikaasAH 1134 Ridderkerk. Na het succes van 2006 organiseerde DC Tilburg ook in 2007 een gezondheidsmarkt. P&O adviseur Nicole van Dongen coordineerde de organisatie van de markt op 7 en 14 november. 'Onze medewer- kers hebben in hun werk een gezond lichaam hard nodig. Daarom gaven we ook dit jaar bij verschillende kraampjes gezondheidsvoor- iichting. Hetthema van de markt was "Kom in beweging." Dit kan bij- voorbeeld door letterlijk in beweging te komen en te gaan sporten of figuurlijk doorte stoppen met roken of van slechte eetgewoontes af te stappen. Er werd voorlichting gegeven over allerlei verschillende sporten door bekende en minder bekende sporters. Zoals voorma- lig kampioen veldrijden Henk Baars en Bas van de Goor, voormalig olympisch kampioen volleybal. Verdergaven verzekeraars advies in het kiezen van een goede polis, kon je een uitgebreide gezond- heidscheck doen, waren er stoelmassages, jumpclinics en deed een sportschool onze medewerkers speciale aanbiedingen.' 1929. Mijn opa op de bakfiets, als Albert Heijn-medewerker voor het AH-filiaal in de Brugstraat in Breukelen. Gerard Michies, allround plus medewerker DC Pijnacker. 'Zodra Aha magazine op de mat valt is onze zoon er als de kippen bij om zich het laatste nieuws eigen te maken. Voorai ais mama in nr. 9 staat met haar 25-jarig dienstverband bij AH 1142. ledereen bedankt voor de geslaagde avond.' Ariane Aanen.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 8