Sliedrecht staat niet stil in november 11 Aha Suzanne van der Leegte (19), medewerker verkoop- afhandeling AH 1256. werker verkoopafhandeling zeker. 'De sfeer en het samenwerken is hier goed! In november hebben we zelfs een vervroegde nieuw- jaarsborrel georganiseerd om terug te kijken op wat we dit jaar bereikt hebben en wat dit voor ons betekend heeft.' SM Marcel Gijsberts motiveert graag op het menselijke vlak. 'Je kiest er zelf voor om met slechte zin een dag te beginnen. Begin je een dag met goede zin dan straal je plezier en energie uit, ook naar je collega's. Die krijgen daar ook weer energie van. En iedereen mag het zien.' Alfred Huijser (31) assistent bedrijfsleider. AH 8509. Sliedrecht 'Concurrentie zet de zaak op scherp, daar komen de mooiste initiatieven van', zegt Alfred Huijser (31) assistent bedrijfsleider. 'Zo trok onze couponactie met bij beste- ding van 15 euro een pak koffie, appeltaartje of doosje chocolade cadeau, de gemid- delde besteding omhoog en heeft het nieuwe klanten binnengebracht.' Ook orga- nisatorisch nam de winkel maatregelen. 'Samen met CAF (com- mercieel assistent franchise) Mark van Vianen hebben we een dagschema ingevuld. Op vaste momenten lopen we de winkel na, we tellen tijdig en krijgen de volgende dag de goederen binnen. Verzaak je, dan duurt het weer 48 uur voordat je iets binnenkrijgt. Het dagritmemodel doet ons goed. De nee-verkoop is laag en we scoren veel blauw en zijn dan ook erg trots.' Ook de hulp van stagiairs en acteurs schuwde de Sliedrechtse supermarkt niet. 'Een toneelspeler heeft twee avonden gewerkt aan ons actief verkooptalent. Scholieren lopen snuffelstage en prijzen producten aan. En een managementstagiair heeft het voortouw genomen in het werken volgens het codeboek vers. We streven naar het beste.' AH 8509 Sliedrecht zit in een ver dringingsmarkt. Wil je doorgroei- en met de omzet dan moet je je zien te onderscheiden. Stilzitten is dan ook geen optie.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 11