Grote Trees, kleine Trees X- Nieuwjaarsborrel De laatste dertien winkels zijn door in de finale van Shopping with the Stars. Het oog en oordeel van de directie is daarin beslissend. In het hele land hebben winkels duizenden sterren binnengesleept. Vier daarvan vertellen over de kick van het scoren, het knokken voor een betere winkel en het geven van net dat beetje extra. Aha 10 Sterrens De Theresiastraat in Den Haag telt twee Albert Heijn-winkels. Uit een klinkt een enorm gejuich zodra de laatste sterrenscore bekend is. De onderlinge strijd tussen, in de volksmond, grote en kleine Trees, is beslist. AH 1442, kleine Trees, startte de sterrenjacht met koffiepraatjes, nieuwsbrieven, gebak bij groot succes en een dosis goede moed. 'De extra sjeu kwam voort uit de sportieve strijd met onze grote broer in de straat, AH 1343', vertelt SM Willem van Hemert (40). 'De winkel die dit jaar de meeste sterren wint, krijgt een ontbijt verzorgd door de ander.' Bij de 201-steekproef kreeg de winkel volop complimenten. 'Als je ziet hoe strak en opge- ruimd het nu is, en dat vergelijkt met het winkelbeeld voor de wedstrijd dan kun je alleen maar concluderen dat we er flink baat bij hebben. De personeelspot is weer gespekt en het contact met klanten en elkaar verbe- terd. Eigenlijk is dat al een ontbijtje waard!' SM Willem Van Hemert (40) AH 1442 en teamleiders VA en VK Roderic Hoveling (31) en Marc Dors (27) ROLL ROLL Winkelgroep 434 heeft onder aanvoering van 0M Peter Peels flink aan de weg getimmerd. Opmerkelijk was het initia- tief van AH 1256. Dat organiseerde een nieuwjaarsborrel... op 1 november. Aan de kantinewand prijken drie tover- woorden: 'Passie, energie en plezier!' Dat heeft Suzanne van der Leegte (19), mede-

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 10