i w Juli Augustus Oktober December Juni September November F== 21 Aha Traditiegetrouw blikken we aan het eind van het jaar terug op bijzondere gebeurtenissen in het afgelopen jaar. Het jaar waarin een nieuw winkelbesturingsmodel de winkel onder zijn hoede neemt, waar explosieve groei niet op alle momenten de vraag kan bijbenen en prestaties op verschillende fronten worden overladen met een prijzenregen. Adverteerder van het Jaar Toekomst testen AH behoudt tweede plaats Ben jij een leider? Gezondheidspolis LVC krijgt meer in de Meern Ja ja, de Fabeltjeskrant Vliegensvlugge formule Zuinig op de zee Nummer 750! Levering stokt AH Foundation van start 22 miljoen AH.nl in nieuw I ïjss, r - M 1 A 4 van de vissoort en Albert Heijn’s duurzame initiatieven op dit gebied. winkels om verssterren, medewer- kersterren en winkelsterren. 25 mei. Nog meer prijzenvreugd. Albert Heijn wordt uitverkozen tot Adverteerder van het Jaar vanwege de sterk verbeterde marktpositie ten opzichte van zijn goedkopere concurrenten. 21 juni. Albert Heijn opent in Oegstgeest een geheel vernieuw de supermarkt met een warme eigentijdse uitstraling en veel nieuwe artikelen. Bijzonder zijn de nieuwe kookconcepten Kies Wok en Koken met Chef-koks. 13 september. In het GFK- versrapport 2007 loopt Albert Heijn net de eerste plaats mis, die gaat naar Jumbo. Leidinggevenden uit de gehele winkelorganisatie staan stil bij hun manier van leidinggeven en krijgen handvatten aangereikt om zich verder te kunnen bekwamen. De directie onderstreept het belang van leiderschap in het win kelbesturingsmodel. Agis presenteert de Agis Gezondheidspolis met gratis Albert Heijn gezondheidsmodule en bij afsluiting van een polis gratis Gezonde Keuze Klavertje producten ter waarde van voor 25 euro. 1 juli. Het Landelijk Vers Centrum maakt nu ook gebruik van een pro- ductiehal in het pand van GOES in De Meern. Met meer vloeropper vlak en meer docks kunnen meer vrachtwagens laden en lossen. Het beste kinderprogramma van de laatste vijftig jaar herleeft in de winkels van Albert Heijn met een handpoppenactie van fabrikant Sara Lee. 1 augustus. AH to go strijkt neer op Schiphol Airport waar jaarlijks 46 miljoen passagiers passeren en zo’n 62.000 mensen werk zaam zijn. Op de nieuwe visverpakking vind je informatie over de gesteldheid 5 december. Op Sinterklaasdag gaan in Hendrik Ido Ambacht de deuren van de 750ste Albert Heijn-winkel open. Een mijlpaal! Door voorraadtekorten en trage leveringen als gevolg van explosie ve omzetgroei ontstaan in het land op diverse plaatsen lege schap pen. De logistieke en distributie- capaciteit wordt uitgebreid en AH vraagt de fabrikant om sneller en meer te leveren. 11 september. Via de AH Foundation storten Albert Heijn en enkele van zijn AGF-leveranciers voortaan een deel van de marge terug naar ontwikkelingsrelevante projecten in Afrika. Op 22 november wordt in DC Geldermalsen de 100 miljoenste colli van 2007 verzameld. Voor het eerst in de geschiedenis van AH wordt er in één jaar zoveel colli vanuit één dc uitgeleverd. Website www.ah.nl oogt nieuw en fris met onder meer een ver nieuwde receptenzoeker, Mijn Boodschappenlijst en webwinkel Albert.nl als een geïntegreerd onderdeel. as.

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 21