K F Januari Maart April Mei Februari Aha Sportieve inzet Thuiswinkel Award AH wint Wheel of Retail Vol in de aanval Bij de beste Cultuur kweken Etos75 Voor de bakker! Mk Excellent Pasen Gezonde kunst OR 50 Kleinste klantjes Elke DAG bij Albert Heijn Wuppen winnen Zilveren Esprix 5jaar AH XL 1 Ï- HK We«k4«n5 resultaat opleveren. SM’s en ASM’s gingen volop in beraad over de functieveranderingen in het winkelbesturingsmodel. 20 21 maart De locatie van de AH Winkeldagen, Papendal, kon niets anders dan een sportief 29 maart. Albert.nl wint de prijs voor de beste Thuiswinkel in de categorie Levensmiddelen en Persoonlijke Verzorging. 10 mei. Albert Heijn wint de Wheel of Retail-award voor inno vatievriendelijkste supermarkt- formule. In de onderlinge winkelwedstrijd Shopping with the Stars strijden 25 januari. Het Albert Heijn-logo mag zich rekenen tot een van de beste van Europa en wordt opge nomen in het Eulda 2006 book. Honderden hoofdkantoormede- werkers volgen workshops over trends, vernieuwing en verande- ringsdenken in het kader van de Cultuurweken. 14 maart. Etos bestaat 75jaar. Het ontwikkelde zich van een coöperatie met verschillende kleinschalige winkeltjes tot de grootste gespecialiseerde drogis terijketen. 19 maart. Tijdens de seizoens- training in de Brabanthallen in Den Bosch bekwamen verkopers en verkoopmanagers zich in hun ‘Warme-bakkerkwaliteit van ope ning tot sluiting’. Ji Met Pasen kleuren meer dan 90 feestproducten het assortiment. De dc’s draaien op volle toeren en voorzien het land van vele mil joenen colli. 19 april. Scholieren maken een gezond kunstwerk van 1000 kilo groenten en fruit als startschot van de AH KlasseLunch waaraan 75.000 scholieren uit groep 8 van basisscholen in Nederland deelnemen. 20 februari. De ondernemings raad viert feest. De raad behar tigt al 50jaarde belangen van de medewerkers en is in dejaren uitgegroeid tot een professioneel orgaan binnen de organisatie. 12 februari. Ook de kleinste klant jes genieten nu van Albert Heijn’s Eigen Merk met baby- en peuter- maaltijden en metfruithapjes. 8 mei. De nieuwe gratis krant, DAG, ligt voortaan in alle super markten van Albert Heijn. 9 mei. De Wuppencampagne wordt niet alleen door klanten maar ook door communicatie deskundigen geroemd om de strategie, creativiteit en effectiviteit. 7 februari. De formule AH XL bestaat vijfjaar. In AH XL 1397 Arnhem, AH XL van het eerste uur, werken nu 300 medewerkers aan ongeveer 35.000 transacties per week. 20 Kr v, K, JT

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 20