ONDERNEMINGSRAAD De toekomst regel je nu Emballage voor het goede doel Aha ACTIE! Albert Heijn Regio-Rotterdam werkt samen met RTV Rijnmond aan een inzamelactie voor het Ronald McDonald kinderfonds. Met het inleveren van statiegeldflessen, haalt Albert Heijn geld binnen om ouders dicht bij hun zieke kinderen te laten slapen. Je pensioen lijkt nog zo ver weg. Dus geen reden om je er nu al in te verdiepen? Fout! Denk nu al na over je pensioen. Dan heb je er niet alleen later, maar ook nu het meeste profijt van. De Centrale Ondernemingsraad (COR) helpt je door het pensioen met de werkgever te bespreken. Verwachtingen Duik erin L v 10 Promotie Op de website van RTV en Radio Rijnmond wordt de actie promotio neel ondersteund. Met onder andere alle AH-inleveradressen. Ook via radiocommercials en tv-programma’s zullen de mensen op de hoogte blijven. Daarnaast volgen paginagrote adverten ties in een groot regionaal dagblad. zo hoort het ook. Wij hebben op twee manieren invloed om jouw verwachtingen op pensioen- gebied waarte maken: door mee te beslissen bij het opstellen van het pensioen (hoogte en de te betalen premie), en door een stem te hebben in de uitvoering van het geheel door Ahold Pensioenfonds. Daarom zitten er ook leden in het pensioenfondsbestuur die de COR heeft aangedragen. Zij zijn mede verantwoor delijk voor onder andere het beleggen en de uitvoering van de administratie.' Ronald McDonald -Huis 5opWa Rotterdam Lever uw flessen in bij Albert Heijn, dan kunnen ouders en kind samen zijn! bij het pensioenfonds, waardoor je partner financieel in de kou staat als je overlijdt. Ahold Pensioenfonds informeert je regelmatig over jouw pensioen. Houd dit dan ook in de gaten en regel je pensioen zo goed mogelijk. Dat geeft niet alleen zekerheid, maar kan ook ver velende situaties voorkomen.’ ‘Het is fijn als je pensioen goed geregeld is. En ‘Het isjammer dat veel medewerkers zich pas in hun pensioen verdiepen als het al te laat is. Zo blijven voordelen onbenut of blijkt achteraf iets niet goed geregeld. Bijvoorbeeld door de samenlevingsovereenkomst niette melden Ronald McDonald Kinderfonds Er zijn dertien Ronald McDonald huizen in Nederland. Ze staan op loopafstand van de academische zie kenhuizen. Op deze manier kunnen ouders na het bezoek aan hun zieke kind toch in de buurt van het zieke kind slapen. De huizen moeten een tweede huis nabootsen. Het Kinderfonds zorgt voor de landelijke pren fondsenwerving. Verder staat het fonds de bestaande huizen en projecten met raad en daad bij, ontwikkelt beleid en richtlijnen waar binnen zij opereren en biedt materiële steun. Het Kinderfonds is actief in de ontwikkeling van nieuwe huizen en projecten, waarbij het welzijn van het zieke kind en het gezin altijd centraal staat. Ruud Beumer, voorzit ter van de COR, legt het uit. ‘Na het salaris is het pensioen de bes te arbeidsvoorwaarde bij Albert Heijn. De COR vertegenwoordigt de medewerker in de gesprekken met de werkgever hierover en wil daarom een goede uitkering tegen een rede lijke premie. Zowel de werkgever als de werk nemers dragen bij aan de premie. Het deel dat jij betaalt en de hoogte van jouw pensioen worden regelmatig vergeleken met de rest van Nederland.’ In alle 43 Albert Heijn-winkels in de Regio-Rotterdam staan brievenbus sen waar klanten hun emballagebonnen kunnen inleveren. Naast de bijdrage van klanten, kunnen scholen speciale grote zakken en con tainers voor de statiegeldflessen opvragen. Zo kunnen alle leerlingen meehelpen om ook daar flessen te verzamelen. Tijdens de weken 48 en 49 wordt op feestelijke wijze de opbrengst bekend gemaakt. 'Rijnmond “too Benut je voordeel binnen je pensioen! Kijk voor meer informatie op www.aholdpensioenfonds.nl of bel de Servicedesk: 075-659 2400. r

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 10