K Greetings from Gambia Oude tijden herleven in het Archeon L KLIK d Tijdelijke actie van AH 1158 Hoedje F van papier! n O *4 Aha ‘ïv IE I 1 <1 8 Het uitstapje voor gepensioneer den was als vanouds fenome naal. De redactie ontving vele bedankbrieven, waaronder die van mevrouw Rietje ter Berge uit IJsselstein. ‘Een heerlijk weertje, ontvangst met lunch en vervol gens het prehistorische park in waar de oude tijden van het vuur maken, houtsnijden en kleding maken herleefden. Hetgladia- torenspel in de arena sloot een prachtdag af. Maar niet voordat er groots gedineerd werd in het Leidse Holiday Inn.’ In een week werden zo’n 2500 gepensioneerden getrakteerd op een tweedaags uitstapje. Ook Harmen van der Schaar maakte zijn trots over dit evenement graag kenbaar. ‘Albert Heijn blijft voor zijn mensen zorgen, zelfs nadat ze gestopt zijn met werken. Het is maar een evenement dat één keer in de twee jaar gehou den wordt maar het betekent enorm veel voor de mensen. Daar mogen we trots op zijn.’ Eind oktober 2006 stuurden wij kleding, computers, kantoor artikelen, voetbalspullen, speelgoed en nog veel meer naar Gambia om uit te delen in een aantal dorpen en voor de opzet van een ‘skillcentre'. Met deze foto van en zijn vrienden willen we alle Ahold-collega's bedanken voor de vele ingezamelde spullen! Anneke Donkers, Ahold Pensioenfonds. Op 14 septemberjl. was er bij AH 1158 een verrassend actieartikel te krijgen. Het ging om Sandra IJsselstijn, beter bekend onder Nasanr. 14092007. Van Sandra was slechts één exem plaar beschikbaar, ze was dan ook snel verkocht. De gelukkige nieuwe eigenaar is Rik van der Linden. Voor deze speciale gelegenheid keerde hij terug naar hun oudefiliaaltje, waar hij Sandra 10jaar geleden ontmoette. Beiddj^) hebben ze hier jaren gewerkt: Rik maakte zich nuttig voor afdeling houdbaar, terwijl Sandra het kassateam versterkte. Later op deze 14de Onze kleindochter Anouk maakt van de envelop van mijn salarisstrookje gaven zij elkaar het jawoord in Alphen a/d Rijn. De collega’s van AH een mooie papieren hoed! Hanneke de Jong, AH 1246 Zoetermeer. 1158 wensen Sandra en Rik alle geluk voor in de toekomst! ?34

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 8