55 iü werken bij Albert Heijn. Een greep uit het aanbod. Het hele gezin profiteert ervan' Ah< 10 De klant merkt dagelijks de grote voordelen van Albert Heijn. Volop keuze, prijsvoordeel, service en kwaliteit. Maar welke voordelen zijn er voor de medewerker? Lang niet iedereen is bekend met de vele voordelen van het 'Ik denk niet dat veel mensen erbij stilstaan, zeker jongeren niet' r - r Nannette den Ouden 17), medewerker verkoop- klaar, AH 1197 Zwijndrecht: ‘Iedereen deelt jaarlijks mee in de winst van Albert Heijn, ook als je in de winkel werkt. Of ik dat leuk vind? ’t Is toch logisch?,’ lacht Nannette. ‘Nee serieus, ik denk niet dat veel mensen erbij stilstaan, zeker jongeren niet. Ik heb het niet verkeerd hier, hoor. Vrienden van mij werken in een andere supermarkt en zij hebben die winst uitkering niet. Naar ik weet ook die tien procent kassakorting niet. Mijn ouders betalen de bood schappen en ik pak de korting.’ Karim Mohalik (33), planner en analist afdeling Replenishment Vers, DC Zaandam: ‘Ik werkte tot voor kort als verkoopspecialist houd baar en vers in de winkel. De goede ervaringen met Replenishment heb ben mijn interesse voor de Supply Chain gewekt. Toen ik gevraagd werd voor de functie Replenishment planner was de keus snel gemaakt. Werken op een afdeling die sturing geeft aan logistieke processen van productie bij de leverancier tot in het schap van de winkel is heel uitdagend. De kernbe grippen Op Tijd, Juiste Hoeveelheid en Perfecte Kwaliteit zijn hier de basis voor de goede performance. Ik leer elke dag. Je kunt wel zeggen: mijn functie is volop in beweging!’ I Hans van Ginneken (42), ASM, AH 1071 Oosterhout: ‘Ik volg de opleiding tot assistent-supermarktma- nager. Samen met honderden andere aanstaande assistenten kregen we op een introductiedag in Rotterdam een duidelijk overzicht van de opleiding. De blokken Strategie en het Besturingsmodel, Diana (22) Sandra Dalderop (22), kassa medewerkers AH XL 1626 Utrecht: Een tweeling met beiden 10 procent kassakorting? Dat is toch dubbel voordeel! ‘Zo kun je het wel zien, ja. Maar eigenlijk profiteert het hele gezin ervan want onze ouders gebruiken de pas ook wel eens of wij nemen de boodschappen mee.’ öoiwbix Boiwbix

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 10