K Kei in de keuken Stop of ik scan! 'Ride for the Roses' F 'V I Jl "J rZ 4 1 Aha 8 L t ■w i H’s AG F leverancier Hartman f Toen collega Theo Raven overging naar het AH XL paradepaardje in Zaandam (AH 1133) zijn Joke Korthof AH 1310. Suzanne Oldenburg en teamleider verkoopafhandeling Mariska Korthof van AH 1385 even een middagje gaan kijken. En de boodschappen? ‘Die deden we met de zelfscan natuurlijk!’ Groningen, 15 augustus. Studentenintroductieweken zetten traditi oneel vele binnensteden op z’n kop. De nieuwe lichting in Groningen pakte op de plaatselijke vismarkt lekker culinair uit. Samen met Albert Heijn. Operationeel manager Henk Blaauw: 'Onder leiding van tv-kok Caspar Burgi en burgemeester Wallage maakten 500 studenten met AH-ingrediënten een gezonde maaltijd voor 3400 studenten in 35 mobie le keukens. Met dit idee wilde het evenement Kei in de Keuken studen ten stimuleren om gezond te eten. Er gingen onder meer 240 kilo vlees, 140 kilo vis, 480 kilo roerbakmixen, 400 kilo pasta, rijst en aardappelen en 14 kilo olijven doorheen. Een evenement waar zelfs de NOS, RTL4g SBS6 en lokale kranten en tv-stations verslag van deden. Ik ben zeer" trots op alle medewerking die we kregen van de Groningse AH-winkels.' De tweelingzussen Maria en Eveline Smeyers vierden op 9 augustus hun 50e verjaardag. De dames werken al 34 jaar bij AH 1201 in Putte! Sexbierum, 17 augustus. De wielerploeg van de bloemenveiling Flora Holland Eelde krijgt na 225 kilometer fietsen een cheque overhandigt door wethouder Twerda van de gemeente Franekeradeel, dit geld was inge zameld in de regio.Tevens werd hun door Hartman B.V. een buffet, over nachting en ontbijt aangeboden.g TiWli- droeg op deze manier zijn steentje bij aan de actie voor de kankerstichting waarbij meer dan 700.000 euro werd bijeengereden door de glastuinbouwsector. ■- 10 juli. Een paar mede werkers van AH 1245 Breukelen in actie op het voetbalveld, ter ver maak en tevens ter ere van het afscheid van SM Theo Kalsbeek.

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 8