ONDERNEMINGSRAAD Wat wil jóuw leeftijdsgroep? Van goed naar beter bellen AH Mobiel vernieuwd '!l Jghiö, VOORDELEN VAN AH MOBIEL IDEEËN?? Aha Hoe kunnen we het best bepaalde leeftijdsgroepen aantrekken én behouden? De Ondernemingsraad onderzoekt dit zodat het de directie kan adviseren wanneer deze over leeftijdsbewust personeelsbeleid beslist. Met AH Mobiel bel je niet alleen het goedkoopst, vanaf nu maak je ook gebruik van een van de beste netwerken! Gebruik je korting M-STARTpAl<^ het meeste gratis be'teg0 i Ci 12 Maar wanneer ben je dat? ‘Mensen van ver schillende leeftijden hebben verschillende wensen. Tijdens een driedaagse cursus voor OR-leden eind september is hier een hele dag aan gewijd. De mede werkers, ingedeeld in drie leeftijdsgroepen twintigers, dertigers/ veertigers en vijftigplussers, gingen in gesprek met deskundigen om er achter te komen wat bepaalde leeftijdsgroepen belangrijk vinden en OR-voorzitter Joop van Essen: ‘Om zo effectief mogelijk te werken, hebben we medewerkers van verschillende leeftijden nodig. Om deze behouden en aan te trekken, moetje een aantrekkelijke werkgever zijn.’ Ahold bent, blijf je hiervan profiteren. Helaas geldt dit niet voor gepesioneerden. Wil je ook overstappen naar AH Mobiel? Ga dan naar www.ah.nl/personeelsaanbieding. Heb je geen inlogcode (meer), kies dan ‘wachtwoord verge ten’, vul je personeelsnummerin en je krijgt je persoonlijke inlogcode toegestuurd. Kijk voor meer informatie over AH Mobiel op www.ah.nl/telecom. Meer over de personeelskor- ting lees je op www.ah.nl/personeelsaanbieding. wat de organisatie hen kan bieden.’ En dan? ‘Binnenkort zal de directie het over leeftijdsbewust perso neelsbeleid hebben en dan kunnen wij aantonen wat bepaalde leef tijdsgroepen aanspreekt. Misschien dat er dan een personeelsbeleid per groep komt. Zo blijft Albert Heijn, ook in tijden dat de arbeidsmarkt krapper wordt, een aantrekkelijke werkgever.’ Al 8000 medewerkers bellen via AH Mobiel met de personeelskorting. Zolang je in dienst van met max. jn Is medewerker van Ahold krijg je maar liefst 50% korting op het al voordelige tarief van AH Mobiel prepaid. Zo bel je al vanaf 12,8 cent per minuut en kun je vanaf 3,8 cent sms’en. Voordeliger kan niet, maar beter ook niet. Albert Heijn is nu namelijk overgestapt naar een beter netwerk: dat van KPN. Je betaalt voor watje belt. Je zit niet vast aan een abonnement. Altijd het meeste gratis beltegoed. Uitstekend netwerk. Mobiel opwaarderen via bank of giro. Gratis je huidige mobiele nummer meenemen. Óók de gebruikelijk 10% personeelskorting bij aankoop van AH Mobiel Prepaidkaarten. Zat wil jij dat je werkgever jou biedt? Of heb je een - eigen mening over hoe Albert Heijn jouw leeftijdsgroep of een andere leeftijdsgroep kan aantrekken? Laat het de OR weten door een mail te sturen naar ondernemingsraad-ah@ah.nl. €15 graW Albert Heijn

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 12