KLIK KLIK KLIK Beste stationswinkels Pas de deux o AH Galafeest in Barendrecht Wuppies in Afrika M Het geheim van succes? Blije gezichtjes w f 1 I Aha 10 Deze kinderen in Senegal konden de ingezamelde Wuppies wel waarderen. Ingezonden door Ben Schouten, gepensioneerd medewerker, servicebureau Tilburg, Eindhoven. i*' VS in opleiding Erik van Oosten, AH 1345 Barendrecht AH to go 5824 Deventer behaalde de eerste plaats in een stationswinkelwedstrijd. Peter Hoekstra, manager AH to go franchise: Sinds enkele jaren zet Irene Crul, klant van AH 8641 Utrecht, zich in voor kindertehuis Casa Lumina in Oradea, Roemenië. ‘In dit tehuis wonen permanent 39 kinderen. Ze krijgen drie keer per dag een soort dikke pap te eten en dat is alles. Voor Kerst had ik extra veel boodschappen gedaan bij Albert Heijn zoals potten pindakaas, blikjes smeer- leverworstjam, knakworsten in blik, Fristi, macaro ni, spaghetti, rijst, suiker, thee en snoep. Met hulp van vrienden, familieleden en buurtgenoten heb ik een groot aantal Disney onderwaterpoppen, water theaters en zelfs een videoband mee kunnen geven aan een kennis, die daar een aantal keer per jaar heen gaat. Zo te zien zijn ze er erg blij mee!’ ‘Het thema van de wedstrijd was dit jaar: samen starten, samen werken, samen winnen. De 22 winkels hebben in 2006 ongeveer 24 miljoen klanten geholpen waar onder veel mystery shoppers die de winkels gemiddeld met een 8 beoordeelden. Ook bezocht een vakjury de winkels. Elke winkel is gemiddeld wel 61 keer beoordeeld. Op 16 december werden in SnowWorld Zoetermeer de drie beste winkels bekend gemaakt. Op de 3e plaats eindigde AH to go 5806 Alkmaar, op de 2e plaats AH to go 5831 Arnhem. AH to go 5824 Deventer kwam als eerste uit de bus en ontving de grootste cheque: 2500 euro.’ Caissières Renée Rouwenhorst en Wendy Overgaauw van AH 1005 Breda reden op zater dagavond 9 december een pas de deux in Albert Heijn-kleding. Dit is een kür waarbij je met zijn tweeën gelijk rijdt op muziek. Het zelfgekozen thema was Albert Heijn en niet alleen de kleding, ook de muziek was in stijl: het Wuppie-lied. Van de zeven deelnemers in hun categorie eindigde het duo op de tweede plaats. De oorzaak van het succes van FC Twente dit seizoen wordt gezocht in een slim beleid, een goede selectie, de juiste team spirit, attractief voetbal en de goede chemie tussen het trainer trio en spelers zoals N’kufo, Engelaar en Boschker. Maar tijdens het trainingskamp in januari in Marbella, Spanje, werd wel duidelijk wat het geheim werkelijk is! Door Norbert de Jong (AH 1193 Hengelo) gezien op www.fctwente.nl. ‘Samen met AH 1526 Barendrecht organiseerden wij op 3 januari een AH Galafeest en tege lijk nieuwjaarsreceptie in discotheek Yellow. Er kwamen meer dan 200 medewerkers in gala- kleding en aan het eind van de avond werd er een koning en koningin van het feest gekozen. Doordat wij deze discotheek met posters in onze winkels promoten, kregen we vijftig procent korting op de rekening van het feest.’

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 10