Een Gouden Heijn voor jou? ■1 Aha Tijdens de AHWK 2006 werd aan klanten gevraagd hun oordeel te geven over de medewerkers van Albert Heijn en kandidaten te benoemen die een Gouden Heijn verdienen. De reacties waren enorm. Alleen hielden veel klanten zich niet aan de spelregels die toestonden slechts een kandidaat voor te dragen. Vaak benoemden klanten 'alle medewerkers' of een hele afdeling of waren ze niet specifiek genoeg door bijvoorbeeld 'die aardige dame achter de kassa' aan te melden zonder naamsvermelding. Waar mogelijk hebben we geprobeerd de benoemde of omschreven medewerkers uit te lichten. We zetten ze hier in het zonnetje. Natuurlijk ook een compliment voor alle medewerkers die delen in een Gouden Heijn. AH 1096 Emmen AH 1153 Maastricht AH 1154 Alblasserdam AH 1155 Hilversum AH 1179 Eindhoven AH 1185 Den Burg AH 1239 Zoetermeer AH 1250 Eindhoven AH 1252 Hilvarenbeek AH 1263 Rotterdam AH 1394 Eindhoven AH 1429 Bodegraven AH 1483 Bloemendaal AH 1512 Maastricht AH 1514 Nijmegen AH 1584 's-Gravenhage AH 1598 Amsterdam AH 8502 Doesburg AH 8777 Paterswolde AH 1266 Driebergen AH 1274 Gouda AH 1275 Almere-Buiten AH 1279 Zeewolde AH1305Goirle AH 1379 Eindhoven AH1019Geleen AH 1041 Eindhoven AH 1048 Laren AH 1058 Heerlen AH 1062 Zeist AH 1066 Hilversum AH 1074 Brunssum AH 1188 Eindhoven AH 1229 Almelo AH 8549 Zuidhorn AH 8586 Hoofddorp AH 8615 Bennekom AH 8634 Amsterdam AH 8637 Bemmel AH 8648 AH8748Neede AH1O83Weesp AH 1004 Tilburg AH 1012 Hoogvliet 9 Het is erg prettig dat de winkelmede- werkers hier al lang werken en ze veel belangstelling voor hun klanten tonen. Herman bij de kaas heeft altijd goeie adviezen. De oudere meneer bij de groente-afde- ling is echt een topper. Die jongen bij de kassa: Sebastiaan, geweldig! De supervriendelijke en behulpzame cassière Anneke verdient echt een Gouden Heijn. De kinderen van de familie van Es en Albert Heijn met kop en schouders boven de anderen uit. De dames bij de broodafdeling zijn te gek. Deniz van den Heuvel is heel vriende lijk en behulpzaam voor alle klanten. Uiterste verkoopdata zijn heilig en daar hoefje in deze winkel nooit op te letten. De vrolijke dame bij het brood en de ik speciaal naar die Albert Heijn ga. De medewerker van de kaasafdeling. Hij helpt pro-actief en adviseert de lek kerste kaasjes. Chantal Epping is de vriendelijkste, meest behulpzame en netste mede werker van dit filiaal. Kassamedewerker Osman en de Poolse mevrouw bij de versafdeling kaas en vleeswaren. Zij zijn hartelijk en ongewoon behulpzaam. Bediening bij het verse vlees: de slager met het staartje. De Appie aan de St. Jacobslaan is mijn favoriet vanwege het ruime aan bod en het vriendelijke personeel. Vulploegmedewerker Tom is echt een topper. Erg behulpzaam en hij ont houdt alle namen en gezichten! In dit filiaal zijn ze superleuk voor kin deren. Altijd een plakje worst en soms zelfs een banaantje van groenteman Paul. De supermarktmanager kent zijn klanten en straalt dienstbaarheid uit. Ordelman. De slager is altijd goedgeluimd en begroet iedereen. Hij verdient echt een Gouden Heijn. lieve dame achter de kassa!! De meneer achter de kaas die je altijd zo keurig te woord staat. De vriendelijke caissière Marleen. Zij staat altijd voor ons klaar. De behulpzaamheid van de dames van de klantenservice is grensverleggend. Zij verdienen een grote bos rozen. De blonde dame bij de kaasafdeling is helemaal top. Het is alsof zij haar eigen kaaswinkel runt. Cassière Corrie is altijd vriendelijk en in voor een grapje, pluim voor haar. De mooie caissière Chantal waarvoor die de begeleiding doet. De meneer van de groente is altijd vriendelijk, vrolijken behulpzaam. En zijn afdeling is altijd tip-top in orde! Een Gouden Heijn voor vriendelijke Susan van de counter. Zij heeft ook oog voor jou als persoon, heel prettig! meneer van de kaas (rossig haar en een klein baardje) weet echt alles over verse kazen, fantastisch! Cassière Gerda is altijd supervriende- lijk, zij verdient een Gouden Heijn. Iedere donderdag maakt meneer Koster de winkel reuze gezellig met leuke en lekker proeverijen. De Gouden Heijn gaat naar de mede werker bij het brood. Hij maakt stee vast tijd voor je, ook al is de werkdruk heel hoog. Een medewerker steekt er helemaal de zaterdaghulp Maarten zijn een prachtig visitekaartje: altijd vriendelijk en behulpzaam. De medewerkers Wil en Martijn zorgen ervoor dat het hier prettig boodschap pen doen is. Door medewerkster Ellis steekt deze Ik kom er graag. Sebastian Boerema zorgt altijd voor een strakke en verse groenten afdeling. Oma Ans kan heel goed de kassa bedienen én zowel jong als oud aan dacht geven. Kinderen zijn dol op haar. Bea Hootsen-van Gelder. Een super mens: vriendelijk en behulpzaam. De drie jonge bedrijfsleiders: ze zijn heel actief bezig met de winkel en voe ren absoluut verbeteringen door. De vriendelijkste cassière is Hanneke. Erg mooie net geopende winkel met supervriendelijk personeel. De beste en leukste cassière: Kirsten Jiovenuit: een kleine donkere jonge- w^jn. Hij is altijd vriendelijk en zeer behulpzaam. Irma Boot: altijd vriendelijk als je vragen hebt, toppie meid! V cassière die een tijd in Tilburg Noord gewerkt heeft verdient echt een pluim! Ze werkt hard en is altijd vrien delijk en behulpzaam. De knutselmiddag voor de kinderen is echt een succes. Zeker door de dame

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 9