KLIK KLIK KLIK Oerkracht Hoe gezond ben jij? Over de grens i nr 1 in Gent I Aha 10 Aha Baets, directeur P&O Ahold Nederland en Henk Schipper, sitemanager DC Tilburg. Zij fietsten in één minuut zoveel mogelijk calo rieën weg. De beste score van de dag was voor Roy Elias, die hiermee een sportschool- abonnement won. Na afloop kregen alle bezoekers een AH-tas met gezonde klaver- tje-producten mee naar huis. De personeelsvereniging van AH 1305 vond het wel eens tijd vooreen actief dagje uit. Een luxe bus bracht hen naarde Biesbosch voor de Scottish Games. In origine le Schotse kledij ging men kogel- slingeren, hamer werpen, stenen gooien, boomstam werpen en tussendoor werd een glas Schotse whisky gedronken. Tot slot moch ten de echte krachtpatsers zich uitleven op het onderdeel: lifting the bricks. Na een afsluitende barbecue bracht de partybus o! vijftig medewerkers weer terug naarGoirle. Op een ‘diepvriesdag’in november kwamen tachtig vertegenwoordigers van vijftig diepvriesleveranciers uit binnen- en buitenland bijeen bij Salvesen in Tilburg, waar het verwerken en uitleveren van bestellingen plaatsvindt. Bert Siemerink, assistent diepvries HK Zaandam: ‘De leveranciers zijn een belang rijke eerste schakel in het proces. Als zij voldoen aan de richtlijnen rond bij voorbeeld artikelverpakkingen en het aanleveren van pallets, voorkomen ze storingen, derving en kostbaar tijdsverlies. De dag werd afgesloten met een borrel. Niet overbodig na een rondleiding bij een temperatuur van -24 graden. Tijdens een weekendje België kwamen we dit pandje van een verzekeringsagent tegen. We zijn in ieder geval al nummer 1 in Gent, mochten we ooit de grens overgaan. Bert Timmers, AH 1383. De Gezondheidsmarkt op 6 december in DC Tilburg trok zeker driehonderd bezoekers. Achttien standhouders gaven informatie over het juiste zorgverzekeringspakket, gezonde voeding, conditie, belastbaarheid en bewegen en de testresultaten werden individueel teruggekoppeld. De markt werd op sportieve wijze geopend door Luc de

Personeelsbladen | 2007 | | pagina 10