ts op iets I Kratten vol met lekkers gaan er dagelijks door de handen van Aziz Jarrab. Maar zijn energie haalt hij als spinning-instructeur uit de avonduurtjes. In een maand van lekker eten en uitbuiken blijft Dubbelleven op de kilootjes letten. En geeft Aziz alvast advies voor een gezonde start van 2007. S SPINNING En indoorcycling? De kick van spinning Welke muziek spint lekker? Stap je ook buiten op de fiets? Spinning is voor vrouwen larom moet ik gaan spinnen? Wie: Aziz Jarrab (35) Wa' Allround magazijnmedewerker Albert.nl de Meern en spinning-instructeur ‘Spinning is fietsen met weerstand, waaron der veel klimmen. Je schakelt tussen hoge en lage versnellin gen. Spinning is ook geschikt voor beginners. Je bepaalt zelf hoe zwaar het wordt.' ‘Indoorcycling is fietsen zonder weerstand, vooral veel op snelheid. Indoorcycling kan blessuregevoelig zijn voor beginners. Het komt erg aan op de hamstrings en kuiten, echt iets voor wielrenners.’ ‘Zweten en pijn lijden. In groepsverband verleg je individueel je grenzen makkelijker. Je wilt niet onder doen voor de ander. De opzwepende beats van de muziekmix die we tijdens de les draaien, zetten je alleen maar aan om nog een stapje verder te gaan.’ ‘Een mix van moderne en oude bekenden, de muziek stel ik zelf samen. Bij de warming up in de cooling down zijn het vooral nummers met een lang zamer tempo. Via een headset spoor ik de mensen aan om er nog een tandje bij te doen.’ ‘Niet vaak, maar het weer en de omgeving speelt daar ook in mee. Op vakantie vind ik het wel heerlijk om buiten te fietsen.' ...moet mensen kunnen motiveren. Op het werk loop ik met een teamleider mee en neem ik af en toe zijn taken waar. Iedereen geeft op een eigen manier lei ding, maar met mijn ervaring in het lesgeven durf ik in ieder geval wel voor een groep te spreken.' ‘Het is voor mannen en vrouwen, maar in de praktijk zijn het heel vaak vrouwen.’ ‘Het is zeer goed voor je conditie en een manier om af te vallen. Je volgt het in groeps verband maar bepaalt zelf hoe ver je gaat. Dat is gezellig en motiveertje. Gewoon proberen!’ Een goede instructeur.. Wat is spinning? 2 This is to recognise Aziz Jarrab tor successful completion of the Spinning Clinic on 21 oprS. IljunliOOi, CERTIFICATE OF COMPLETION

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 24