Blik op de toekomst perdep 1 Bifel I VUT BEDANKT ’Wl 9 Aha ■e - Eli' i' p’. I A 11 oktober, Ouderkerk aan de Amstel. Paul de Leeuw reikt het nieuwe AH-kookboek Opperdepop! uit aan kinderen die eraan hebben meegewerkt in restaurant Praq. Opperdepop! Leden van de studie Hoger Kader Franchise 'organiseerden eind september een circus voor verstandelijk gehandicapte bewoners van woon-en-zorgcentrum Fatima in Wehl. Zeker 700 gasten genoten buiten de tent van gratis eten, drinken, clowns en een dweilorkest. Arjan Brands, ondernemer AH 8502, Doesburg: ‘Binnen ging "het dak eraf" voor de bewoners, de begeleiders, trai ners Jos Nijssen en Joost Mommersteeg, en voor ons en onze partners die hier zo lang naartoe hadden geleefd.’ Zaandam, 10 oktober. Sander van der Laan, com mercieel directeur Albert Heijn, spreekt op de ‘leve- ranciersdag’ in het Zaan- theater. Directievoorzitter Dick Boer en Pieter van Loon, format manager AH XL, deelden hun blik op de nabije toekomst. Trend watcher Adjiedj Bakas sprak over trends en cultuur op 'langere termijn. Onlangs werden we verrast door een telefoontje van de heer Jonker met de vraag of het klopte dat wij 10 augus tus 40 jaar getrouwd waren en of wij het op prijs zouden stellen als hij langskwam met een kleine attentie. Dat vonden wij natuurlijk wel goed en een paar dagen voor het evenement kwam hij langs met een prachtig bloem stuk met felicitaties namens de directie. We hebben nog gezellig herinneringen opgehaald uit de Albert Heijn-tijd. Ondertussen zit ik al ruim 2,5 jaar in de VUT maar toch wil ik alsnog iedereen bedanken die bij mijn afscheids feest aanwezig kon zijn! Het was een geweldige afsluiting van een fijne periode. Groeten Rein en AnVegter. Op 4 augustus ben ik gestopt met werken om vervolgens in de VUT te gaan. Mijn afscheidsfeest heb ik gevierd op 15 september jl. Ik wil allen hartelijk bedanken voor de cadeaus, felicitaties en de bloemen. Het was een mooi feest. Ik wens iedereen het allerbeste in de toekomst. Theo de Ridder, SM AH Amsterdam Mijn veertig jaar bij Albert Heijn is voor velen toch niet onopgemerkt voorbijgegaan, gezien de grote hoeveelheid kaarten, geschenken en persoonlijke gelukwensen die ik ontving. Ik wil iedereen langs deze weg dan ook nog maals hartelijk bedanken. Ook het feestje met het filiaal was heel erg gezellig en blijft een hele fijne herinnering. Peter Eeuwen, Filiaal 1363 Amsterdam M.i.v. 19 september 2006 ben ik in de VUT gegaan. Mijn laatste werkdag was op 11 augustus. Een grote slag roomtaart en bloemen onderstreepten dit feit. In de week voorafgaande was er veel aandacht van collega’s en klanten voor het naderende afscheid. De kassa werd versierd en iedere dag werd het bordje met nog hoeveel dagen te gaan aangepast. Op 18 september is er een leuk afscheidsfeestje geweest in de kantine van het fili aal. Cadeaus, toespraken, hapjes, drankjes maar vooral veel gezellige collega’s maakten dit tot een heel fijne afsluiting van heel wat AH-jaren. Iedereen heel hartelijk bedankt. De volgende keer ben ik gewoon weer klant. Marianne Bartels, AH 1366, 's-Gravenzande Na bijna 42 jaar bij AH gewerkt te hebben, wil ik iedereen bedanken voor de leuke en fijne samenwerking. Na een geweldige receptie op Texel, waar ik van velen afscheid kon nemen, ga ik nu ook vutten. Iedereen bedankt voor de cadeaus, bloemen, kaarten en brieven. Ik wens ieder een veel werkplezier en gezondheid toe. Met vriendelijke groeten, Gerard Caminada, Filiaal 1185Texel. Op 28 november gaat de heer Johan Boeijen, SM AH 1179 Eindhoven genieten van zijn welverdiende VUT. Het afscheid wordt gevierd in restaurant De Leemerhoef, Gestelsestraat 102 te Waalre van 18.30 tot 20.00 uur. Dinsdag 12 septem ber werd herdacht dat ik 40 jaar gele den in dienst trad bij Albert Heijn. De receptie was grandi oos verzorgd. De vele kaarten, brieven, e- mails, felicitaties en L* rr cadeaus maakten, met de komst van mijn collega’s en oud-collega’s, deze dag tot een onvergetelijke. Allen die hieraan hun steentje hebben bijgedragen, duizendmaal dank. Zo ook Albert Heijn bedankt voor de blijvende her innering die mij en mijn man aangeboden werd. Dini Elshout-van de Water, Filiaal 1547 Waalwijk Op de foto: de jubilaris (2e van links) temidden van oud- collega’s van 40 jaar geleden o VEROEP

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 9