WIJ VAN AH 1481 'tl Blue Bowling Sensation Blue Juni 2005 - Daar waar de score- kaart eerst meer rood dan grijs kleurde prijkt nu het blauw. In navolging van de landelijke 'white' en ‘black'-editions viert AH 1481 zijn le blauwe status tijdens een discoavond onder de bijpassende naam: Sensation Blue. Met een blauw welkomst- drankje, vereeuwiging op de foto in een blauwgeverfde fotolijst en natuurlijk een dresscode; één keer raden welke kleur.. Tour de PV April 2006 - In de Tour de PV gaan de trappers vele malen rond. De heuse tourtocht van 48 kilo meter dirigeert de deelnemers langs diverse hindernissen waaronder de Loonse- en Drunense duinen. Wie pakt de bolletjestrui in deze heuvelachtige etappe? Wie wint het geel voor het overall klassement en wie pakt het groen voor de snelste sprint in de bossen? De ravitaillering (bevoorrading) vindt plaats tijdens een heuse picknick en in de rust slaat team AH nog een balletje midgetgolf in Loon op Zand. WKBBQ Juni 2006 - De PV pakt groots uit tijdens de WK poule- wedstrijd Nederland - Servië Montenegro. Op locatie bij boerderij Meeuwissen, een van de medewer kers, worden beamers, bier en een barbecue geplaatst. Een veeg rood- wit-blauw-oranje schmink op, Wupples op de kop, en het feest kan beginnen. Nu nog winnen! AH Idols November rt< 7 Aha Binding Personeelspot Dat personeelsverenigingen (PV's) meer kunnen dan simpelweg feesten bewijzen de vele initiatieven in het hele land. Aha volgt eenmaal per jaar een personeelsvereniging. In Dongen organiseren ze ieder jaar vier grote activiteiten. KJL i WK Onze PV we hard ons best om tijdens de AH WK te scoren om ook zo kans te maken op extra geld voor de personeelspot. Meer over deze PV: www.heijntjes.nl/forum/portal.php ‘De personeelsvereniging is een bind middel. Natuurlijk kun je onze ‘blauwe-scorekaart’ resultaten niet zonder meer op het conto van de per soneelsvereniging schrijven, maar als voorbeeld, we draaien nu wel dertig procent meer weekomzet dan twee jaar geleden. In ieder geval is de sfeer en onderlinge band perfect en hebben we een volle, schone en vooral gezellige winkel voor alle Dongense klanten. Door samen leuke dingen te doen stimuleer je een goede sfeer en bereik je meer.’ In december zetten de mede werkers nog hun schoentje bij de supermarktmanager. Om samen met het thuisfront een ‘heerlijke avondje’ te vieren. November 2005 - De score- kaart kleurt nog steeds blauw. Een avondje bowlen en steen grillen zet het team op scherp voor een knallende Kerst. ^^>e uit Kaatsheuvel afkomstige super marktmanager en voorzitter van de PV commissie, Gerard Oprins, is trots op zijn 98 man tellende team waarvan er 95 actief meedoen aan de personeels vereniging die eind 2004 is opgericht. Uit elk team- vers, houdbaar en kassa- hebben drie fulltimers en drie partti mers plaats in de zeven man sterke commissie. Die commissie hield bij de start een enquête over de gewenste activiteiten van de PV. Gerard Oprins: ‘We willen met zo min mogelijk geld, dus veel zelf regelen, zoveel mogelijk activiteiten op jaar- j^basis bieden. Lowbudget dus. Per jaar ^^lienen we bij onze baas, de operatio neel manager, op basis van gewerkte uren per periode een declaratie in. Daarnaast betaalt ieder lid bij ons per periode contributie naar ‘draagkracht.’ Iemand van 15 jaar betaalt 1 euro, een medewerker van 16 jaar betaalt 1,75 euro en van 17 tot (bij ons is de oudste) 62 jaar, is het 2,50 euro. Tenslotte doen 2006 - De PV huurt een com pleet café, met karaoke. Meer dan veertig medewerkers trot seren hun podiumvrees om voor collega’s, aanhang en een Zevenkoppige jury hun beste show te performen. Wie mag zich de enige echte AH Idol noemen? Frans Bauer en Vader Abraham., het klinkt door tot diep in de Dongense nacht. k

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 7