KLIKKLIKKLIK Vet Lekker! Groot feest Albert Heijn let ook op de kleintjes Bedankt! Kijk eens opa! f Aha 8 Albert Heijn Ermelo was het afge lopen seizoen een grote steun voor DVS'33 C3. Dit Ermelose voetbalteam kreeg aan het begin van het seizoen inloopshirts en aan het eind van het seizoen een geweldige barbecue aangeboden. Het team dvs’33 c3, midden: sm Gerrit Berkhoff, rechts: trainer en AH medewerker Eddy van den Bos. ep 1 en 2 van basisschool de Linde in Idenzaal kreeg onlangs een rondlei ding bij AH 1401. De toekomstige vaste klan ten van Albert Heijn kregen een kijkje achter de schermen in het kader van hun school- thema Winkel. Ze mochten allemaal even achter de kassa zitten. Het was een geslaag de middag en op school is nog dagenlang nagepraat over deze leerzame excursie. Onlangs ging Theo Bartels met de VUT. Vele vaste klanten en oud-klanten kwamen met bloemen en drank naar het filiaal in Den Haag waar hij negen jaar werkzaam is geweest als supermarktmanager. De animo was tot blijdschap van Theo erg groot. Maar liefst twee andere afscheidsfeesten volgden, een met de medewerkers van de winkel en een met ex- collega’s en bekenden. Kortom: een onvergetelijk afscheid. (Met dank aan Jeffrey Louts AH 1113 Den Haag) Een afvaardiging van 28 kinderen van basisschool de Rank uit Tijnje toog op 7 juli naar Zwolle voor de opnames van de cd- single Vet Lekker. Scholen die op 27 april deelnamen aan de door AH georganiseer de KlasseLunch deden mee aan de wed strijd ‘Wie schrijft het leukste liedje over gezonde voeding?' Het was een geweldige dag voor de kinderen en hun begeleiders. Na de opnames volgde nog een heerlijke, door Albert Heijn verzorgde lunch. Het cd't- je is in de daaropvolgende week naar alle scholen gegaan die aan de KlasseLunch hebben deelgenomen. Irma Legemaat van AH 1520 te Veenendaal stuurde ons deze geweldi ge foto toe: ‘Ik had mijn werkschort meegenomen naar huis en zodra mijn dochter Kim van 19 maanden het zag wilde ze het aan, compleet met sjaal tje! Het is niet alleen leuk voor ons als de foto geplaatst wordt, maar ook voor haar opa. Hij heeft meer dan 42 jaar bij Albert Heijn gewerkt en is nu met de VUT. Wat zal het voor 0 hem een leuke ver rassing zijn!

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 8