AANBIEDINGEN Nazomeren Pure ontspanning 1 €99,- 109,- 119 Aha 12 Bilderberg Hotel de Buunderkamp Wolf heze Veluwe' Harderwijk, Sauna Beautyresort de Zwaluwhoeve is de ideale omgeving om heerlijk tot jezelf te komen. De Zwaluwhoeve biedt alle rust, ruimte en comfort om optimaal te kunnen genieten en ontspannen. 119,- 119,- Radisson SAS Hotel Hasselt (BE)"” Apart Hotel DeldenTwente"” Reserveren? Kaart door. Gebruik badjas, handdoek en slippers Carlton de Brug Mierlo Brabant*’” Vlakbij Eindhoven met o.a. Romeins zwembad Alle prijzen zijn voor twee personen, twee nachten, inclusief ontbijt! Aankomst is mogelijk op vrijdag en zaterdag in september en oktober 2006. Landelijke allure rondom dit luxe hotel Geniet van de nazomer en profiteer als AH-medewerker van extra voordeel bij deze prachtige hotels. Ontdek de omgeving van bijvoorbeeld de Veluwe of ga gezellig winkelen in een leuke stad zoals Eindhoven. Wat je ook kiest, 's avonds ontspan je in ieder geval in sauna, solarium of zwembad. Met onze diverse restaurants, prachtige relax- ruimtes, een modern saunabedrijf en een com pleet beautycentrum kunnen wij u als gast een heerlijke dag, middag of avond bezorgen gedu rende het hele jaar. Providence arrangement Dit arrangement is dagelijks geldig tot en met 31 december 2006. Ontvangst op de Zwaluwhoeve tussen 12.00 en 13.00 uur met koffie/ thee en een verse vlaai bij Jenno's Place Gebruik van alle saunafaciliteiten tot 24.00 uur Vrij gebruik van shampoo, showergel en scrub- zout Ontspannende hotstone massage (25 min). Bij deze massage wordt gebruik gemaakt van warme Mexicaanse lavastenen en etherische oliën. Of: Ontspannende Japanse Massage (25 min). Dit is een oosterse historische massage waarbij mag neten worden gebruikt om het lichaam weer ener gie te geven en in balans te brengen. Of: Hamam standaard ritueel (25 min). Een oosters badritueel waarbij u de behandeling ondergaat in een aangename ruimte op een verwarmde mar meren plaat. Uw lichaam zal gereinigd worden, alle dode huidcellen zullen worden verwijderd, en u krijgt ter afsluiting een heerlijke ontspannende zeepmassage. Heerlijk tweegangen dinerbuffet Keuze uit: Ga naarwww.ah.nl/mede- werkersvoordeel (daar vind je de link van Weekendjeweg.nl). Toets het 13-cijferige nummer van je Blauwe Voordeel Kaart in (franchise- medewerkers die meedoen met de personeelskortingsregeling voeren de barcode van hun AH Bonuskaart in). Je hebt nu rechtstreeks toegang tot de speciale Albert Heijn-aanbiedingen en de reguliere Weekendjeweg.nl-aan- biedingen. Bellen kan ook: 0900-8079 0,20 per minuut). Maandag t/m vrijdag tus sen 8.30 en 22.00 uur, zaterdag tus- De behandelingen worden tussen 17.00 en 22.00 uur ingepland. Zie voor speciale dagen en opening stijden onze site, reserveren is noodzakelijk en onder vermelding van Providence arrangement. De Zwaluwhoeve, Zuiderzeestraatweg 108, Harderwijk, tel.:0341-451993 www.zwaluwhoeve.nl Normaal 95,- p.p. Nu slechts 55,- p.p. Uw voordeel 40,- p.p. O.b.v. beschikbaarheid kosteloos gebruik van de snelbruiner of shiatsu massage lounger Afscheidscadeautje sen 9.00 en 17.00 uur en op zondag van 12.00 tot 22.00 uur. Meld tijdens het gesprek datje medewerker van Albert Heijn bent en geef het barcocj^^ nummer van je Blauwe Voordeel Voorwaarden: Prijzen zijn ‘vanaf’ prij zen, op basis van beschikbaarheid en exclusief reserveringskosten, garan tieregeling en toeristenbelasting. Medewerkers met een Blauwe Voor deel Kaart krijgen altijd 8,50 korting op de reserveringskosten op alle Weekendjeweg.nl hotelreserveringen. Luxueus genieten in trendy Hasselt (1 kind gratis) Stijlvol hotel met o.a. beauty center Sonnenhotel Astenhof Winterberg Altastenberg (DE)’” Rustig gelegen in prachtige omgeving (1 kind gratis)

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 12