KLIKKLIKKLIK Hoosbuien in Borne I Op bezoek bij Dr. Ho Blinkies in China Party in Praag I Aha 8 medewerkers genoten van zon, zee en strand in binnen- en buitenland bleek wel uit de leuke kiekjes die we van heinde en verre kregen aan geleverd. Bijzonder bedankt. De zomer laat haar sporen na in Klik Klik Klik. Dat veel vl V 1 ;1ÏK1 '"««Kn 200 Een handvol Blinkies keerde onlangs onverwachts terug naar het land van herkomst. Leonie Boogers van de afdeling Support In- en externe Communicatie, HK Zaandam, vloog naar het Verre Oosten en verraste de bevolking met blauwe Blinkies. ‘De speldjes vielen bijzonder goed in de smaak.’ Dat de wereld soms klein is blijkt maar weer. Een reislustige Albert Heijn-klant kwam ‘toe valligerwijs’ ook terecht bij de beroemde Dr. Ho in het kleine plaatsje Lijiang. Hij bleek zijn Blinkie nog elke dag te dragen. Mimi Scholten, klant AH: ‘Dr. Ho is een kruidendokter die door mensen uit de hele wereld bezocht wordt. Ho wil dan ook met iedereen op de foto. Bij het afdrukken zag ik pas dat hij een AH-speldje op zijn jas had zitten.’ HK medewerker Anita Eerbeek was onlangs irf Praag voor een privé- feestje en trof daar Albert-de-Supermarket aan, midden in de stad. upermarktmanager Mathijs van der Bijl van AH 1048 in Laren nam op 7 "1 augustus een bijzonder Hamsterbeeld in ontvangst. Het Hamsterbeeld is gemaakt en aan AH opgedragen door Mare Veen, werkzaam op kunstwerkplaats de Hoeve; een 3d atelier voor mensen met een ver standelijke beperking. Personeel en winkelend publiek in Borne werden tijdens een hoosbui opgeschrikt door veertig plafondplaten die naar bene den kwamen. De lichte platen hadden zich volgezogen met water en braken ver volgens topzwaar doormidden. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. ‘Er zijn alleen een paar flessen wijn gesneu veld’, aldus SM L. Sleurink, AH 1570. s

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 8