MIK! (UK1KLIK! Sen wel heel klein filiaal... iMinwierdaagse in Spykenisse Tour de Personeelsvereniging In de prijzen Op naar deffele truif ra 3 Aha Sander van der Laan ilF K Op zondag 9 april stonden 44 AH’ers en 8 introducés klaar voor een fietstocht georga niseerd door de personeelsvereniging van Albert Heijn 1481 te Dongen. De eerste etappe eindigde met koffie bij een restaurant in Kaatsheuvel. De tweede etappe ging dwars door de Loonse en Drunense Duinen. Na een gezellige picknick begon de derde rit met veel geklim over de bergen. De dag eindigde met een drankje, midgetgolf en natuurlijk de uitreiking van de Gele, Groene en Bolletjestrui. In totaal hebben we maar liefst 42 kilometer afgelegd. ‘Iedereen heeft genoten van deze prachtige dag. Hopelijk worden alle volgende activiteiten net zo succesvol!’ aldus Matté Schroder, medewerker Vers en lid van de personeelsvereniging. Eind zomer 2005 begonnen Daniël (11) en Femke (9) van Brandenburg met het nabouwen van een AH XL in speelgoedformaat. Het is 'gemaakt van karton en gekleurd papier. Daniël komt wekelijks in AH te Eist om het Bonus gidsje te halen. ‘Ik knip de aanbiedingen eruit en die hang ik in mijn knutselsupermarkt op.' Zijn zusje Femke vult aan: ‘Ik begon met het maken van fruit van knutselpapier, voor mijn Barbie. Toen kwam ik met Daniël op het idee een supermarkt te maken. Er hangen hamster- aanbiedingen en kerstdecoraties in de speciale actieweken maar we hebben ook het Gezonde Keuze Klavertje!’ Op dinsdag 9 mei deelden medewerkers van AH 1386 in Spijkenisse rugzakjes uit aan de deelnemers van de minivierdaagse in Spijkenisse. In de rugzakjes zat een pakje drinken en een zakje chips. Op dinsdag 30 mei stonden dezelfde mede werkers met een ballonnenboog en een hamster langs de route van de avond vierdaagse. Op deze dag waren de leerlingen uit de bovenbouw aan de beurt. Ook zij kregen een rugzakje met inhoud! Marit van Egmond, categoryma nager Kant en Klaarmaaltijden, is op 18 mei jongstleden verko zen tot verskenner van het jaar 2005! Op het IRI Verskenners congres konden de aanwezige vers leveranciers stemmen op 5 genomi neerden. In haar nominatie staat dat Marit verantwoordelijk is voor de optimalisatie van de categorie Maaltijden. Branchegenoten vinden haar innovatief en professioneel. Marit had dan ook de meeste stemmen en ontving een oorkonde. Daarnaast viel Albert Heijn in de prijzen in de categorie breedste versassortiment. Een goede dag voor Marit én Albert Heijn! F- directeur Commercie, is genomi neerd voor Marketeer of the Year. Een prijs die wordt uitgereikt door het Tijdschrift voor Marketing, Platform V Innovatie in Marketing en het Nima. Samen met Hans Hagenaars, directeur van de Postbank en Frank Weijers, directeur van Unilever Nederland personal home and care vocht Sander voor de titel. Op 6 juni werd in Almere bij USG Capacity de prijs uitgereikt aan Hans Hagenaars. °O/W0A(0f

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 3