I pi Sen echte koploper Sytuzikale alleskunner 17 Aha i 'JQartoesj Repeteren: Elke dinsdagavond komen de (zes) bandleden bij elkaar. Optreden gebeurt in het carnavalsseizoen, maar ook in de rest van het jaar, zo’n twee a drie keer per maand. In september en november heeft Kartoesj twee optredens in de Schouwburg van Sittard! Beroemd: In Limburg zeker. Kartoesj doet al zes jaar mee aan dé liedjeswedstrijd van Limburg, het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer (LVK), en zat vijf keer in de finale. Ditjaar won de band. Het LVK werd live uitgezonden op de regionale televisiezender. Niet voor niets wordt Guus er op zijn werk nog elke week door tientallen klanten op aangesproken! Website: www.kartoesj.nl. Naam: Guus Steinen Leeftijd: 57 Functie: Medewerker Filiaal: AH 1153 Maastricht Passie: Muziek. Guus schrijft al jarenlang liedjes, met name voor zijn eigen band Kartoesj, waarin hij zelf gitaar speelt. De jmeeste liedjes-van ballades en luisterliedjes Wt reggae en feestmuziek - zijn in Limburgs dialect. Speciaal voor het WK voetbal in Duitsland trok Guus een nummer uit 2003 uit de kast en herschreef het. De eerste regel is nu in het Duits: ‘Jetzt geht es urn die Wurst’. Wie: Abraham Zewdie Leeftijd: 42 Functie: verkoper B Filiaal: AH 1248 Bilthoven Sport: Hardlopen. Hij traint nu vijf keer per week, 100 kilometer in totaal. Eigenlijk vindt Abraham dat te wei nig: jarenlang trainde hij 120 kilometer per week. Bovendien loopt hij veel min der wedstrijden dan voorheen. De reden? Hij heeft nu een zoontje en voor hem wil hij ook tijd vrijmaken. Verslaving: Abraham kan niet zonder hardlopen. Als hij twee dagen niet traint, is hij chagrijnig. Maar hij hoeft maar een half uur te lopen en hij is weer de oude. Op zijn agenda staat de marathon van Berlijn, in septem ber, of de marathon van Eindhoven, in oktober. Opvallend: Bij de Dam tot Dam Businessloop is Abraham al zes keer als snelste Aholder geëindigd. Vorigjaar in een tijd van 57 minuten en 48 seconden. Hoewel hij denkt individueel een veel snellere tijd neer te kunnen zetten (49 minuten), kiest hij toch steeds weer voor het Ahold Topteam. Voor de gezelligheid, en om hoe je na afloop in de Ahold-tent ontvangen wordt. Want dat is feest! Tam-Tam Bk-.., x X-

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 17