DUBBELLEVEN Basketbal-talent Qek op domeinen Aha 16 elke slaapkamer staat een computer, en in de kast beneden is er nog een, allemaal verbonden met een netwerk. Jans jongste zoon van zestien heeft trouwens ook zelf een website gebouwd: www.freaktuning.nl. Naam: Job Tiems Leeftijd: 18 Functie: Vulploegmedewerker Filiaal: AH 1517 Beek Sport: Basketballen. Job speelt in België omdat hij daar, in tegenstelling tot in Limburg, een mogelijkheid zag hogerop te komen. Met de Nederlandse Basketbalbond had hij dus niets te maken. Groot was dan ook de verrassing toen er ineens een brief van die bond op de deurmat lag: een uitnodiging om in het Nederlands Juniorenteam mee te spelen! Start: Job was een jaar of negen toen hij in de bioscoop Space Jam zag, de film waarin Michael Jordan basket bait met de Looney Tunes, onder wie Bugs Bunny. Job was meteen om: vanaf dat moment basketbait hij ook! Streven: Met het Nederlands Juniorenteam is Job nu aan het trainen voor het EK in Roemenië. Verder hoopt hij ooit profspeler te worden. Maar leren gaat voor: dit jaar doet hij eindexamen, volgend jaar begint hij met een stu die fysiotherapie. Kicken: De eerste keer dat hij mocht uitkomen voor de Nederlandse selectie. In Frankrijk, tijdens een internatio naal toernooi. Een unieke ervaring. En met zijn team werd Job nog tweede ook! Naam: Jan Bouwhuis Leeftijd: 49 Functie: Magazijn medewerker DC: Zwolle Hobby: Computers Website: Jan is al heel lang met com puters bezig. Eerst bouwde hij zelf computers, toen internet kwam kreeg hij interesse in websites. Hij begon ooit met een eigen homepage en heeft nu krapeenjaarwww.pingelmarkt.nl: een kleine variant op marktplaats.nl en speurders.nl, maar dan gratis. Met advertentie-inkomsten hoopt hij ooit de kosten van de server te dekken. Bezoekers: Er zijn redelijk veel hits, maar er worden nog nauwelijks advertenties geplaatst. Het is een langzaam proces, maar dat heeft Jan liever dan allerlei pieken. Hobby: Domeinnamen ‘parkeren’: Jan claimt ze gewoon. Niet voor het geld, maar voor de lol: dat er bepaalde unieke namen van hem zijn en niemand op de hele wereld daaraan kan komen!

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 16